Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez a világ ismertetőjele???

Ez a világ ismertetőjele???

Figyelt kérdés

Szóval teljesen fel vagyok háborodva. Elmentem egy mágushoz, vagyis A mágushoz, mivel Magyarországon már csak ő foglalkozik ilyesmivel, megkérdeztem drága pénzért, hogy mi a világ ismertetőjele. Gondolkozott fél óráig, majd amikor abbahagyta az ilyen zümmögés szerű hangot, akkor felkapta a fejét, és azt bökte ki hogy a sz@r.

Igen, a széklet, az ürülék, a k@ki, értitek. Még vissza is kérdeztem, az, hogy szar az élet? Nem, mondja, hanem amit megemésztesz és elhagyja a szervezeted a vécében.


Felháborító. Mondtam, hogy kérem vissza a pénzem, szám szerint ötvenezer forcsi, na erre zölden kezdett világítani a szeme, és ilyen hülyén kapkodott a kezével, ordította hogy AZONNAL KIFELÉ AZONNAL MERT KÜLÖNBEN BEZÁRLAK A VILÁG ISMERTETŐJELÉNEK KAMRÁJÁBA AHOL CSAK az VAN!!!!


Néztem rá hogy oké, ez őrült, és elmentem onnan.


Szerintetek is felháborító az ilyesmi?


Ne írjatok olyat hogy kamu kérdés,



Mert ez egy kamu kérdés mindenki tudja. Ja és a mágust Kovács Istvánnak hívják akinek ez fontos.



Jójszakát.



2021. aug. 20. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mágus helyett pszichológust ajánlanék, abból van ingyenes is.
2021. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pszichológus már látott de csak annyit mondott mindenre:


ÉÉÉÉs te mitt gondollsz errrőőőől?


Miért, ő mit gondol? Azt sosem mondta. Mindenki őrült. Te is. Én is. Valamilyen szinten. De az a pszichológus milyen bolond volt! Pont mint a "máááááágus"! Nem hitte el nekem. De Te se hidd el, menj már... Mivel ez egy KAMU kérdés!

2021. aug. 20. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ahogy mondani szoták hü@e kérdésre, hü@e választ szokás adni.
2021. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt elrontottad 3-mas XD
2021. aug. 20. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A világ egy latrina, vagy Larina, vagy latina, nézõpont kérdése.
2021. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wow.
2021. szept. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!