Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek a fogorvosnál?

Vicces történetek a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, szívesen olvasnék pár vicces helyzetet egy-egy fogorvosi rendelőből.

2021. aug. 30. 17:33
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
2 fog húzása egyszerre, feláltam a székből utána és konkrétan beestem a fogorvosi szék alá. Két 50 kilós nő volt bent az orvos is meg az asszisztense is, nem tudtak összeszedni, de még csak felültetni sem. Az irodaház biztonsági őre jött fel. A doktronő a lidocain mellé kicsit túltolt még valamit még adott a seggembe, hogy ellzuljak.
2022. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
lehánytam a fogorvost
2022. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvos haverom letakarta az arcom, majd nagyon sajnalkozó és szörnyülkodő szavakkal részben latinul értekezett az asszisztensével, hogy mekkora a baj.

Ezután fémes szerszámokat csörgettek mellettem, mondván erre mind szükség lesz a nagyműtét során.

Ekkor mondtam, hogy ebből elég volt csak kontrollra jöttem.

Amikor látták, hogy kiakadok vigyorogva vették le a takarót, hogy ez csak április elsejei tréfa volt.

Rólam már "folyt a víz"

Így utólag jó poén volt

2022. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Asszisztens ismerősünkbe reménytelenül szerelmes fogorvos amikor megtudta, hogy aznap sincs esélye úgy kiakad, hogy gondolkodni se tudott. Véletlenül a páciens egy jó fogát húzota ki.

Azért kifizettette azt a húzás is, mondván csak így fért hozzá a másik foghoz és ez a jó fog is tönkrement volna.

A pótlás is 2x es költség lett 😐 🏧

2022. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
mentem a fogorvoshoz még általánosban az osztályal. Na és egyesével kellet bemenni a házba, addig a többiek kint játszottak. Fogocskáztunk, és az egyik lány kigáncsolt úgy hogy futtotam, megakadtam a lábában és vagy egy métert zuhantam elôre. Az osztályfônököm nagyon megilyedt, hogy az aszfalton lehorzsoltam magam és tiszta vér voltam. Én persze folytattam röhögve a játékot, mint ha semmi se történt volna. kb csak annyi történt hogy kicsit csunyán lehorzsoltam magam.És mikor behívott a fogorvos nô és nagyon meginjedtem mert nem szeretem ha a számban turkálnak gumi kesztyûben, és ezt el is mondtam a fogorvosnak. Utána elég barátságtalanul beszélt hozzám, és bejelentette hogy mossak jobban fogat. És mielött nyegyedikes daccal távoztam volna bejelentettem hogy ha legközelebb jövök mákot fogok reggelizni. így utána évekkel rájöttem, nem kellet volna, de akkor nagyon mérges voltam rá, mert aznap reggel fényesre sikáltam a fogam:) Nem tudom hokgy maradt így meg ez a történet, hogy évekkel utána is emlékszem rá.
2022. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!