Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Izraeliták, muszlimok, stb!...

Izraeliták, muszlimok, stb! Titeket nem sért, hogy Budapest főpolgármestere "Karácsony", és nem egy felekezetileg semleges nevet visel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 20:06
A kérdező szavazást indított:
DE! 😠
Lárifári! 😄
Még nem mondták meg, mit gondoljak erről. 🤷‍♂️
🍿
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok zsidó, de ez a kérdés egy hatalmas nagy hülyeség, teljesen mindegy, hogy keresztényt, magyart vagy zsidót kérdezel.
2021. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem sért,egy zsidó embert ne hívjanak karácsonynak.
2021. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Téged zavar kérdező, hogy én Magyarországon született lengyelként nem magyarosítottam a családnevemet?
2021. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne zsidózzatok!
2021. szept. 1. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan sok zsidó maradt mi 2-eske vidéken különösen nyírségben kisfaluban pláne a holokauszt után...
2021. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

A "zsidó" tudtommal nem egy sértés, én személy szerint nem is annak szántam. Lehet, hogy néhány náci f* egyből agyf* kap, ha meghallja a zsidó szót, és kevésbé húzza fel magát, ha izraelitának nevezzük ezt a csoportot, de miért kell hagynunk, hogy a nácik diktálják a tempót? Ahelyett, hogy új/alternatív neveket találjunk ki egy népnek, inkább tegyünk meg mindent azért, hogy senkibe se keltsen rossz érzést, ha meghallja azokat az elnevezéseket, amiket mindenképpen újbeszél nyelven akarunk elmondani.


Én pl. egyáltalán nem örülnék annak, ha a "magyar" elnevezéshez negatív gondolatok társulnának, és emiatt kitalálnának rá egy alternatív jelzőt (pl. árpád népe, poszthunok, stb.), mert én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, büszke vagyok arra, hogy ez a népem neve, még akkor is, ha egy nép vagyunk a sok fantasztikus nép mellett.

2021. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd a zsidó szervezetek követelésére átnevezi magát Hanuka Gergelyre és mindenki örülhet 😄
2021. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy az arab úgy a zsidónak több esze van, hogy itt tengje az idejét.

De szerintem a helyes válasz: tegnap.

2021. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!