Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Idecsöppentem a múltba....

Idecsöppentem a múltba. Hogyan térhetnék vissza a jövőbe?

Figyelt kérdés

Ha valaki megmondja, annak sem adom meg a lottószámokat valszeg; főleg, mert már én se emlékszem. Meg mert még nem is történt meg. ] :)


Szóval csak az írjon, akinek kedve van; és nem kérne cserébe semmit. ♥

:):)


Ó milyen kis ódivatú ez a huszonegyedik századi gépezet. :):)



2021. szept. 9. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
De azért okés, egy-két kisebb kérdést, ha feltesztek; még lehet, hogy válaszolok. :) De ne vegyétek kézpénznek; mert a jövő még képlékeny. :):) Még az is, ahonnan én jöttem; ajjaj; el ne szúrjak valamit; mert akkor nem fogok tudni visszamenni oda, ahonnan jöttem. :):) :):):) Vagypedig lehet, hogy úgy módosul a jövő, hogy még vissza se jöjjek; és akkor nem is kell majd a hazatérésen rágódnom vissza. :):)
2021. szept. 9. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már meg tetszett szerezni Mr. Fusiont, vagy még plutónium szükséges időutazásához? Előbbihez azt tanácsolom, hogy gyűjtsön szemetet, utóbbihoz, hogy raboljon ki terroristákat. Lényeg, hogy ne tessék időparadoxont okozni, mert akkor megsemmisül a világegyetem!!!44!!!négy!!!4 (jaaaaj, de gáz poén ez a felkiáltójelek közé tett 4-es meg leírva is milyen mááá??)
2021. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Távolabbi múltba tudsz menni? Ha igen, akkor menj vissza vagy 2015-be vagy 1985-be és kérd meg a dokit, hogy vigyen el egy időfuvarra a DeLoreannnal 🤣
2021. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik évből jöttél vissza? Átvette már a Kék Róka Párt a hatalmat?
2021. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!