Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy hozzam vissza?

Hogy hozzam vissza?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy időnként le kell engedni a hűtőt. Na, ma szabadnap lévén én is megtettem. Hozzáteszem iszonyú nehéz volt, mert a 10-en lakom...
2021. szept. 12. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdj el edzeni,mert havonta meg kell csinálnod.
2021. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másik hűtőt, a futár majd felviszi neked.
2021. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mit szeretnek a hűtők ... Csalogasd vissza elektromos árammal. Mit fogyaszt; melyik a kedvence a 230 pl vagy a 69 voltos, vagy a 120,403 ?
2021. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha:)


Erről eszembe jut az egyik kedvenc viccem.


Szent Péter a mennyország kapujában fogad három újonnan elhunyt férfit. Azt mondja nekik:

-Nincs elég hely az égben, úgyhogy csak egyikőtöket tudom befogadni, a másik kettő a pokolra jut. Most mondjátok el, ki hogy halt meg, és aki leginkább ártatlan a saját halálában, azt fogadom be.

Az első muksó kezdi:

-Én teljesen ártatlanul haltam meg. Hazaértem a munkából, és otthon volt a feleségem lenge öltözetben, ám szivarfüstöt éreztem a lakásban. Egyből arra gondoltam, hogy megcsal, mivel egyikőnk sem szivarozik. Dühösen átkutattam a lakást, mindent tűvé tettem a szeretőért, de nem találtam senkit, mígnem a konyhaablakon kinézve megláttam a szomszédot az ablakunk alatt, ahogy az ereszcsatornán lógott, alsógatyában és atlétában. Mérgesen megfogtam a hűtőgépet, és kidobtam az ablakon, neki a szomszédnak, de a lendülettől én is kibillentem, és együtt zuhantam le a hűtővel. Mint mondtam, nem az én hibám, hogy elpatkoltam.

A második fószer így szól:

-Én ennek a marhának vagyok a szomszédja. Kényelmesen néztem otthon a meccset, mígnem elromlott az adás. Felmentem a tetőre, hogy megszereljem az antennát. Ott megcsúsztam, és egészen az ablakukig estem, ahol sikerült elkapnom az ereszt. Erre ez a tinó rámdobta a hűtőt. Hát abszolúte nem az én hibám, hogy meghaltam.

-És maga? - kérdi a harmadik ipsét Szent Péter.

-Ó, én semmit nem csináltam. Épp ülök egy hűtőben, szivarozom...

2021. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lifttel szoktam felhozni, már kettő van.
2021. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%
Szerintem inkább vidd le hozzá a konyhát.
2021. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez, nagyon fontos szabály kérdező, poráz nélkül, ne csináld. Ugyanúgy mint, téglapóráz a mosógépnek, fatalicska (Kötélen) a hűtőnek. Oh, és az aerogél-t ne feledd, különben, hőtámadás éri.
2021. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden hűtőn van póráz. A jobbakban hűtőkosár is. Szerencsétlenebbeket kettévágnak egyik felüket kirakják a házfalra vizet hugyozni.
2021. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!