Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Észrevették már Önök, hogyha...

Észrevették már Önök, hogyha valaki hanyatt-homlok menekül, akkor annak a homloka a hátán van?

Figyelt kérdés
Mindíg pontosan a hátán.

2021. szept. 30. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Ezt már én is megfigyeltem, alá tudom támasztani
Nem tudom, mire alapozza
Némi népi hiedelme talán van nekije
Én néha így észleltem, néha nem
Nekem még nincs hanyatt-homlok-látással tapasztalatom, se pró, se kontra
Nekem kontra van
Nekem pró van
Nekem kisnyulam van
Nekem 8
Egyéb válaszadási lehetőség a minél precízebb, pontosabb válaszadásra való tekintettel(akár a hátamon a homlokom,akár nem.-A homlok nem a szemen van.)
8 szavazat
 1/3 anonim válasza:
74%
igen, rendszeresen előfordul, hogy a homlokom a hátamon van, de az is történt már velem hogy a hátam van a homlokomon
2021. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen, egyszer úgy véltem, észre vettem. Komótosan ballagok a Seholsincs-erdő számomra kijelölt turista útján, ahol én komótosan ballagni szoktam, a piros jelzés mentén. Vagy a kéken. Az is előfordulhat, hogy a zöldön. Tehát ballagok, ballagok, egyszer csak nagy ütést éreztem, pont a lapockáim között. Mi a ménkű lehet ez, kérdeztem nagy bölcsen önmagamtól, hiszen nem szokványos, hogy amikor komótosan ballag a Seholsincs-erdő turistaútján, egyszer csak valami hátba vágja, pont a hátam közepin.

Megfordultam, de nem láttam semmit. Visszafordultam. Sehol semmi és senki. Újra magam mögé néztem, de akkor megszólalt egy hang:

– Ne forgolódjon már, könyörgöm! A homlokom a hátán van. Inkább szaladjunk, mert én most menekülök a gonosz farkas elöl, a homlokom a maga hátában, és csak nézelődik.

Így aztán futásnak eredtünk, de izibe. Ekkor Kiszel Tünde bukkant fel pont előttünk, de mi inkább a farkasokat választottuk.

2021. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Mélyen tisztelt kérdező Hölgy/Úr!

Ön úgy tűnik félreértelmezte eme mondást. Szó sincs róla, hogy vészhelyzet esetén a menekülés egyezményes módja az Ön által elénk tárt formában történne. Valójában pár egyszerű lépéssel megvalósítható a hanyatt-homlok menekülés.

1: Helyezkedjünk el kényelmesen, hanyatt fekve.

2: Fejünket lazán, de határozottan hajtsuk hátra, míg homlokunk el nem éri a földet. (Ez a művelet veszélyes! Kérem csak az végezze el, aki elég hajlékony!)

3: Kezdjük meg a menekülést egy tetszőlegesen választott irányba, ügyelve arra, hogy ez ne a veszélyforrás iránya legyen. Ez a hanyatt-homlok menekülés szakszerű végrehajtása.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra!

Kockázatokróésmellkhatásokróóóóóroha***megcsináljamitakarsz.

2021. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!