Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gaara homlokán mit jelent az...

Gaara homlokán mit jelent az a jel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a Narutot, és érdekelne, hogy az mit jelent Gaara homlokán.

2020. ápr. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A Kanji jele a Japánban, ami az érzelmeivel irányít. Például Sasuke ellen harcban is feloldotta a pecsétet,mivel az ő vérét akarta. Sőt az a hang ami megy az anime alatt gaara szereplésekor, a shukaku jelenlétét bizonyítja. Valójában eleinte egy pszociopata Gaara, de ez csak akkor változik meg, amikor meghal az Akatsuki elleni harcban. Sakura segít túlélni neki és Naruto is. Ekkor változik meg Gaara és békét kötnek örökre és egy újabb barátság van születőben.
2020. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Több jelentése is van ítélőképesség egyfajta érzelmi nyomás. Ugyanis Gaara rengeteget szenvedet gyerekkorában. Amikor elzárták a Shukakut a gazdatestként benne, azóta pecsételték meg az érzelem jelével a szülei. Csupán ez a pecsét feloldásával táplálja benne a jó és a rossz érzelmeket,amivel irányítja a homokot. Ha összeszorítja a kezét akkor tulajdonképpen összeropamtja a dolgokat apró darabokra. Ha kinyitja a tenyerét átjárja az érzelem.
2020. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a Kirin alapképessége kéne valamint az Amaterasu és a mangekyou sharingané egyben. De Pain képességeségei sem rosszak a shinra tensei no jutsuval. De amikor Naruto eléri a végső formáját az elképesztő volt. Én már láttam az összes részt nem akarom spoilerezni.
2020. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kanji szó szerinti jelentésére vagy kíváncsi, akkor az "ai", azaz "szeretet".
2020. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeretetet jelent
2022. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!