Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben a viccben mi a poén?

Ebben a viccben mi a poén?

Figyelt kérdés

- Édesapám, csuklik a tehén!

- Hát adj neki vizet!

- Nem úgy, össze.


Tudom, hogy mit jelent az összecsuklik, de mi ebben a vicces? Sose értettem.



2021. okt. 7. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. De amilyen vicceket gyártanak itt a kérdezők, azoknál ez sem rosszabb.
2021. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan rossz ez. főleg az ilyen hülyeségekhez képest, hogy mondjak egy faviccet? Reccs - mert a többség ilyen színvonalú dolgokon röhög.
2021. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
2#🤣😂🤣😂😅🤣😂🤣😂🤤
2021. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért és ebben mi a vicc?


A székely borzalmasan összerúgja a port a feleségével, kimegy a ház elé, bevágja maga után az ajtót. 22 év múlva visszamegy. A felesége rögtön:

- Hol voltál?!

Mire a székely:

- Kinn'!

2021. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

#2

-Hallottad a varjú viccet? Nem? Káááááár....😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4. Ez azért jobb. A feleség nyilván nem ilyen válaszra várt. Az egyértelmű, hogy kint volt, a lényeg a 22 éven van.


Ez olyan, mint amikor van az a beszélgetés, hogy az egyik ráír a másikra, mind csak ír, ír évekig, de a másik nem válaszol. Aztán egyszer csak kap egy ilyen választ a másiktól, hogy "bocsi, wc-n voltam". Itt nem az a lényeg, hogy hol volt, hanem hogy meddig.

2021. okt. 7. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
A hidraulika rosszul volt beállítva benne. Elvitte a gyapjút a szomszédasszony. A pöttyöslabda átgurult az útra a kerítés alatt amikor sörpört ki a marinéni.
2021. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3,5,8. Légy szíves, ne spameljetek itt az emojikkal. Köszi!


Egyébként tényleg érdekelnek a normális válaszok. Ha senki se tudja, az sem baj, de ne írjatok ide más vicceket. Keressetek ennek másik oldalt.

2021. okt. 8. 21:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mi kérünk elnézést. Azt hittük ez a humor kategória, nem pedig a begyöpösödött, merev, rideg, komor vénemberek filozófia tábora egy gyenge vicc poénjáról. 🤷‍♂️ Most, hogy már szembesültem ezzel, válaszolok a kérdésére.

Az öreg azt hitte úgy csuklik a tehén, mint te vagy én, mikor csuklunk. Tudod, azt szokták mondani inni kell olyankor és attól elmúlik a csuklás. Ezért akarta az öreg vízzel itatni. Valójában azonban a tehén összecsuklani(összeesni) készült. Azt meg nem lehet megakadályozni vízzel. Legalábbis a tudomány jelen állása szerint.

Kielégítő volt a válaszom?

2021. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

10. Igen, ez a humor kategória, amibe a viccek is beletartoznak. Ez pedig az az oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni, amikre az ember válaszokat vár. Azt még elnéztem volna, ha random vicceket írtok, de ez a rohadt sok értelmetlen emoji engem idegesít. Meg ez az értelmetlen feltűnősködés. Mi az, hogy "bakker besz*rok"? Erre ki kíváncsi? De most komolyan...


Illetve, a viccnek a szövegét én is értem, köszönöm, csak azt nem tudom, hogy ez mitől vicces. Mert pl. simán el tudom képzelni, hogy falun elhangzik egy ilyen párbeszéd, és nem nevetne rajta senki. Vagy ha igen, akkor már rögtön a vizes résznél, mivel valószínűleg egy tehén nem csuklik, legalábbis én soha nem hallottam ilyenről, ezért lenne vicces ez a beszólás. Viszont leírva olyan, mintha az utolsó mondat lenne a poén, ettől pedig sz*r lesz az egész vicc.

2021. okt. 8. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!