Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennél, ha egy mikrohullám...

Mit tennél, ha egy mikrohullámúsütő ostorral megtámadna téged?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk ha kettő és bekerítenének ...



Gyors válaszokat! xd (amúgy nincsenek áram alatt. napkollektoros aksival mennek. Meg még ilyen dzsediség-szerű energiával.)



2021. okt. 11. 14:21
A kérdező szavazást indított:
az nem fordulhatna elő
bemenekülnék egy páncélszekrénybe
én is benéztem ehhez a kérdéshez, az a baj, hogy engem is érdekelnének a válaszok, ajjaj
egyéb
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyors
2021. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Elcsodálkoznék. Aztán autogramot kérnék, mert tutira Indiana Jones, csak álruhában.
2021. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja... Hát... Valószínű ! :D :) :) Ez bennem is felvetődött egyébként. :) Köszönöm az eddigi gyors válaszokat . !! :) ♥
2021. okt. 11. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen leállnék a drogokkal. 😱😱
2021. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám Atom Antit vagy Speedy Gonzalest segítségül, ők elég gyorsan odaérnek.
2021. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mansour ***** válasza:
100%
Beledobnék gyorsan egy fagyott csirkét, hogy eltereljem a figyelmét, aztán felmásznék a diófára és ott jódliznék hajnalig. Aztán meg elmennék Kínába tofukészítőnek. De egy nap múlva visszajönnék megnézni, hogy felolvadt-e már a csirke.
2021. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!