Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik nagyon kicsi mikrohull...

Létezik nagyon kicsi mikrohullámúsütő?

Figyelt kérdés
Minigarzonban élek ezért nagyon kicsi mikrot keresek amibe épp egy tányér befér. Egyértelműen helytakarékosság a fő szempont. Nem igazán találtam egy webshopban sem ezért kérdem.

#otthon #háztartás #Mikrohullámúsütőt
2020. aug. 30. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

17 literes a legkisebb

[link]

2020. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a legtöbb mikró alapból akkora hogy egy tányér két oldalról fogva épp belefér(pl.az én tányérjaim 24centisek,a mikró belseje 34cm,két kézzel fogva épp be tudom tenni úgy hogy ne lötyköljem ki a levest egy kézzel ügyeskedve)-tényleg elég mini lehet az a minigarzon hogy az számít hogy egy mikró 10 centivel kisebb vagy nagyobb-mert kb.annyi lehet a különbség a forgalomban lévők típusok között.
2020. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon régen léteztek olyan mikrók amikbe csak egy csésze fért el, meg egy kistányér maximum de hamar megszüntették mert kutyának sem kellett.
2020. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Mobiltelefon úgy megpreparálva, hogy az aktuálisan elfogadott SAR-értékeknek ne feleljen meg. Egy ponton túl az igényeidnek megfelelő kis helyen elférő, ám ebből kifolyólag kisebb hatékonyságú, de működőképes mikrohullámokat sugárzó készüléket kapsz.


Aki elkezd lepontozni, az nem tudja miről van szó...

2020. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
De, tudja. A mobil mikrohullámú kimenő fokozata maximum pár watt teljesítményű. Egy csepp vizet tényleg fel lehetne vele melegíteni.
2020. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Külföldi oldalakon találsz éppen (small microwave oven), de nálunk lehet, hogy hamarabb találsz egy jó kis szendvicssütőt, azaz izzószálas / halogénes minisütőt.

Ezekből akad többféle méretű, alsó-felső főtőszállal, funkcionálisan hátha megfelel.

Műanyagdobozos ételeket nem tudsz benne melegíteni.

2020. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Közben találtam. Nem olcsó de ez van. WHIRLPOOL MAX 34 SL
2020. aug. 30. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgy megfogod bánni, ha megveszed
2020. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért ekkorát?


Öööööö, kösz NEM!

2020. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mint elmondtam nekem pont az az előny ha épp befér egy tányér!
2020. aug. 30. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!