Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy szellem randizni akar...

Ha egy szellem randizni akar velem, hová vigyem?

Figyelt kérdés

Vihetem étterembe? Eszik egyáltalán rendes kaját, vagy menjünk könyvtárba szellemi táplálékért?

Azt mondja, hogy ha randizna vele valaki, tovább tudna lépni.. de hogy csináljam ezt egy szellemmel? Mit csináljak a randi után? Csókoljam meg? Vigyem ágyba? Van a szellemeknél olyan buta harmadik randis szabály?


2010. szept. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

fuckyeah gyanús :D

ja vidd a szellemszállásra! csak vigyázz nehogy útközben elhagyjon némi ektoplazmát!

2010. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek fel a szellemvasútra!
2010. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A vasút után mutasd meg neki az újpesti Szellemtelepet, ott nosztalgiázhat egy kicsit...
2010. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek a többiekkel!
2010. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd kísértésbe :-))))))))
2010. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A temetőbe!!!
2010. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szervezni a pesti utat, de szerintem neki nem lesz olyan nagy élmény a szellemvasút.

Szétnéztem a gugli maps-en, de nem találtam a Szellemszállást, és a cégkeresőbe sincs benne.

Egyéb ötlet?

2010. szept. 3. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!