Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek ha a gyerekem...

Mit tegyek ha a gyerekem hisztizik és jelenetet rendez a mediamarktban? Múltkor a biztonságiak hitték azt hogy bántottam. Ő egy ipadet akar, de nekünk csak toshiba hendibukra van pénzünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 00:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne vigyétek magatokkal.
2021. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Követelőzésre pedig csak egy válasz lehet: semmilyet sem kap, ha úgy viselkedik, ahogy.
2021. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hívd Cesar Millan-t
2021. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem irtad hogy hány éves a gyerek. Semmiképpen sem szabad engedni neki, nem a gyerek irányit, nem ő keresi meg a pénzt. A mostani gyerekeknek nincs értékitélete, persze a szülők se tudják kezelni a mai megváltozott anyagias világot. Egy kis gyereknek is meg kell magyarázni a saját értelmi szintjén, hogy a család bevétele meg a kiadásai miből állnak. Az én fiam sose hisztizett boltban semmiért, meg lehetett értelmesen magyarázni, hogy sok dologra kell költeni. Mondjuk ezt nem a boltban kell elkezdeni, ahol előtte a drága cucc ami kellene neki, ilyenkor 'csőlátása' lesz. Ha megoldható tényleg nem kell elvinni a MM-ba. Én még az asszonyt se szivesen viszem, egyszer beugrottunk valami 3000 Ft-os akciós vacakért, a végén lett belőle 8000 Ft-os BOSCH, meg vettünk egy új gáztűzhelyet amit pár órán belül ki is szállitottak és be is kötöttek :) Szóval gyereket és nőt ne a MM-ba vidd... Vedd meg egyedül ami kell.
2021. okt. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
4, litánia egy nyilvánvaló trollkérdésre?
2021. okt. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem beszélgess él a kis prünyövel
2021. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket megfogni, kivinni az üzletből, ahol nincs akkora közönség. Majd közölni vele, hogy akkor semmilyet se kap. Kész. Máskor átgondolja, hogy megéri-e. Gondolom, nem babáról van szó, ha ipedben gondolkodtok. De ha megveszitek neki, akkor mindig meg fogja csinálni.
2021. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
mivel hisztizett, a Toshiba-t se vedd meg neki.
2021. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
De azt el kell magyarázni neki, hogy nem a te ördögi gonoszságod miatt nem kap semmilyen tabletet, hanem a borzalmas viselkedése miatt. Nyilvánvaló, hogy saját magától eddig nem jött rá, hogy a viselkedésének következményei vannak.
2021. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Ne vidd magaddal.

Ha hisztizik az egyikőtök vigye ki vagy ne vegyél neki semmit szerintem az jobb módszer és majd megérti, hogy miért nem kapta meg.

2021. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!