Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha maghalnátok és az alábbi 6...

Ha maghalnátok és az alábbi 6 lehetőség közül kell valasztanotok akkor melyik lényként reinkarnálódnátok?

Figyelt kérdés

1/ Nácizombi

2/ Fúriafűz

3/ Gyugyu

4/ Szuperzsidó

5/ Perselus Piton

6/ Random kisorsolják

+1/ erősködnétek hogy egy másik opciót akartok (ha ezt választjátok akkor érvelnetek is kell, ezt megtehetitek kommentben)



2021. okt. 27. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Nácizombi
Fúriafűz
Gyugyu
Szuperzsidó
Perselus Piton
Random kisorsolják
+1: erősködnétek hogy egy másik opciót akartok (ha ezt választjátok akkor érvelnetek is kell, ezt megtehetitek kommentben)
43 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
91%
Én olyan sajtként szeretnék, ami öngyógyító képességekkel bír, így megehetném magam miközben folyamatosan begyógyulnak a sebeim.
2021. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
1/ Ez jól hangzik, de mivel érvelnél? :-) Mit mondanál miért jár neked ez a sors? Kiérdemelted valamivel, vagy van valami az életedben amiből logikusan le tudod vezetni miért öngyógyító sajtként kell újraéledned?
2021. okt. 27. 11:58
 3/63 A kérdező kommentje:
Asszem a kérdés megihletőik illik megjelölni: https://www.youtube.com/watch?v=XkMnNqBHpCU&feature=share&fb..
2021. okt. 27. 12:03
 4/63 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell érvelnem. A kérdésben az szerepelt kikötésként, hogy érvelnünk kell, az már nem, hogy mi mellett. Én megindokoltam miért lenne hasznos öngyógyító sajtnak lenni. Tehát már érveltem a döntésem helyessége mellett. 🙃

A kérdéseid akkor izgalmasak inkább, ha az általad felajánlott lehetőségek közül választ valaki. Mivel lehet kiérdemelni, hogy nácizombi vagy szuperzsidó legyen valaki?🤔 Miért kéne egyáltalán kiérdemelni és logika alapján levezetni, ha szabadon választhatunk a kérdésed szerint? Miért vagyok ennyire szőrszálhasogató a humor kategóriában, egy értelmetlen kérdésnél? Miért nem vonul vissza ******************* a politikától? Miért olyan cukik az alacsony lányok? Miért kérdezek ennyit? Miért nem bírok leállni? Miért ittam meg a reggeli kávémat reggel? Miért miért a miért, ha lehetne mert is? Mert miért mert a miért merte-e a merte a miértet merte? Miért? Mert!

2021. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Meggyőztél. Az alap válaszokat azért nem kell megindokolni mert azt már én átgondoltam helyettetek, úgy érzem ezekre a sorsokra bárki méltó.

Egy kérdés engem a világon mindennel kapcsolatban foglalkoztat, ezt még sogha nem tudtam megválszaolni igazán, ez a következő kérdés: DEMIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRTT!!??!!?!!?!

2021. okt. 27. 12:10
 6/63 anonim ***** válasza:
74%

#5

Mert sajt.

2021. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Sajtos Rántott Karaj: Köszönöm, bölcs étek vagy az már biztos.
2021. okt. 27. 12:16
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!
2021. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
8: Aztarohadt, ambícióid vannak rendesen. XD
2021. okt. 27. 12:27
 10/63 Mansour ***** válasza:
87%
Ha lehetne választani, szerintem én szuperzsidóként jól ellennék. Bár nem tudom, miben állna ez a szuperképesség, fejből tudnám idézni az egész Tórát, vagy meg tudnék enni egy falásra 20 liter maceszgombóclevest?
2021. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!