Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az az észrevételem, hogy...

Az az észrevételem, hogy szellem van a munkahelyemen. Veszélyességi pótlék igénylésére van lehetőségem? Mi a menete?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 19:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tárgyak mozdulnak meg maguktól, illetve bzonyos helységekben negatív érzéseim vannak, előbbi fizikailag veszélyes lehet, utóbbi pedig előbb-utóbb mentálisan fog ártani.
2019. jún. 8. 19:30
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Es ezek koztunk elnek. Szavazati joggal...
2019. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jelezd a főnöködnek, ő biztos tudni fogja mennyi veszélyességi pótlék jár.
2019. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Mit dolgozol? Nem lehet, hogy egy korábbi dolgozó szelleme kísért ott, mert a halála után sem képes elszakadni a munkától és dolgozni szeretne és így próbálkozik? Lehet, hogy korábban a te pozíciódban dolgozott és azt akarja, hogy felmondj, hogy visszakapja a munkáját. Bármi lehet. De veszélyességi pótlékot én nem kérnék, mert ha megtudja ezt a főnök, lehet kirúg, mégis csak ingyen munkaerőt kapna, aki lehet jobban is dolgozott mint te. Én kihívnám a szellem írtókat, hátha.


*irónia*

2019. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztonsági őr vagyok.
2019. jún. 8. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, már ártottak neked mentálisan ha te ezt komolyan elhiszes xd
2019. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát vágd meg a kezed egy kicsit és a véreddel fess fel egy nagy pentagramot a főbejárati ajtóra, akkorát amekkora csak ráfér, aztán a nyílászárókat szórd le sóval, az összeset, a szellőzöket se sajnáld, pár kiló sót tarts magadnál tartalékba, aztán, vigyél oda egy halom macskát, ők lesznek a te kis szellem detektoraid, ha a macskák elkezdenek megkergülni vagy furán egy irányba bámulni akkor kiáltsd hogy "OTT A SZÖRNY!!!" majd dobd pofán egy kiló sóval. Minden tiszta só, vér, és macskaszar lesz, de ne aggódj a kollégáid és a feletteseid is hálásak lesznek neked hogy bátran megküzdöttél a szörnyeteggel, és megszabadítottad a munkahelyüket, a szellemtől.
2019. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ne vicceljétek el, nem kellemes ez.

Én nem hiszek ilyen dolgokban, teljesen szkeptikus vagyok, mégsem találok más racionális magyarázatot! Huzat nincs, mégis ajtók nyílnak, csukódnak, magától elmozdul azuhanyfüggöny, sokszor kopácsolás, csoszogás van, mikor már rég nincs ott más, csak én egyedül.De az tette be végkép a kaput, mikor múltkor magától ráesett egy nehéz táska a fejemre a polcról.Pedig már egy hete senki nem nyút hozzá, tehát ezért mondom, hogy veszélyes.

2019. jún. 8. 20:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már ott tartok, hogy kint nagyobb biztonságban érzem magam, tehát ezért múltkor is kint éjszakáztam sajnos az udvaron, ami kényelmetlen nagyon, ráadásul még hidegek az éjszakák és ha megfáztok ne adj isten, itt nincs táppénz.Ha lebetegszem, agyonüt az asszony, sajnos bajban vagyok!
2019. jún. 8. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
A való életben egy egy testen belül is fellépnek erőhatások, ha feszül az anyag pl. A táska hetek óta mozgott, akkora mértékben, hogy mikor te ott voltál akkor esett le. Ajtók nyílhatnak, ha az elfordulást a zsanérban egy kis lejtés segíti.
2019. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!