Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most regisztráltam de már...

Most regisztráltam de már 3-as szinten vagyok, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Kb egy ór@ja olvastam hogy 1-es szint, na mondom jól van ez olyan komolytalan játék oldal ahol szintek meg pontok vannak... Aztán most nézem és 3-as. Ez ilyen 100 szintes valami, hogy ha eléred a 100-at kapsz valami jutalmat vagy mi?

2021. okt. 27. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Csak 6 szint van de a 6.-at még maga Chuck Norris se tudta elérni...
2021. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor minek a szintek? Ha csak ilyen kevés (6?) van. 6-osnál mintörténik?
2021. okt. 27. 21:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja hogy 5 szint van, most oldotta fel a 4-eset. Még mindig nem értem minek kellenek szintek!
2021. okt. 27. 23:03
 4/6 2*Sü ***** válasza:
100%

> na mondom jól van ez olyan komolytalan játék oldal ahol szintek meg pontok vannak


A szinteket valószínű azért vezették be, mert egy-egy kitiltott személy egy másik email címmel visszaregisztrálva gyakorlatilag szabadon garázdálkodhatott. Mondjuk kitiltották egy kérdés kapcsán, visszaregisztrált, írt 30 anyázó választ az ominózus kérdés alá, meg 20 anyázó privát üzenetet, lepontozott mindenkit, aki élt és mozgott, kiírt 5 kérdést, ami nem kérdés volt, hanem szintén anyázás. Gondolom a moderátorok megunták, hogy mire eltakarítanak utána, addigra már két másik címmel regisztrált be és folytatta az ámokfutást, amíg le nem higgadt. Így a szintekkel jobban meg van kötve a keze annak, aki frissen regisztrált, kicsit korlátozva van a válaszok, kérdések privát üzenetek küldése, az értékelése is kisebb súllyal számít bele az értékelésbe.


Az is lehetett gond, hogy valaki regisztrált pár felhasználót, és önmaga válaszát értékelte ezekkel. Ezt is megnehezíti a szintrendszer, mert ezek az értékelések vagy kis súllyal esnek latba, vagy kell némi időt, energiát fektetni abba, hogy felhozza ezeket a fiókokat magasabb szintre.


> Ez ilyen 100 szintes valami, hogy ha eléred a 100-at kapsz valami jutalmat vagy mi?


Az 5. szint a legmagasabb. A jutalmad maximum annyi, hogy korlátozás nélkül írhatsz válaszokat, 15 percenként kiírhatsz egy kérdést, korlátozás nélkül küldhetsz privát üzenetet, tehetsz fel szavazást, jelenhetsz kérdést/választ a moderátornak, korlátozás nélkül állíthatsz be kedvenc kategóriát.


> Nekem azt írja hogy 5 szint van, most oldotta fel a 4-eset. Még mindig nem értem minek kellenek szintek!


Vissza is lehet esni ugye… Ha néhány válaszodat lepontozzák, ha néhány kérdésed vagy válaszod törlendőnek bizonyul, akkor visszaeshetsz szintet. Ha betartod az oldal szabályait, akkor oké, ha nem, akkor igen gyorsan újra az 2–3. szinten találod magad újra, és korlátozva lesz az ámokfutásod. Erre jók a szintek.

2021. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De itt kb olyan kőnnyű újraregisztrálni hogy ez nem akadályoz meg senkit... Meg ezeket a szinteket még mindig hülyeségnek tartom.
2021. okt. 28. 07:59
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"De itt kb olyan kőnnyű újraregisztrálni hogy ez nem akadályoz meg senkit..."

De mivel akkor a szintje ismét 1-ről indul, kicsit visszafogja a trollkodást. Legalábbis a sűrűségét és kiterjedtségét.

Tökéletes megoldás csak az ellenőrzött személyi adatos regisztráció lenne és az alapján az esetleges örök ban visszaesőknél.

2021. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!