Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért kell a szőnyeg alá...

Miért kell a szőnyeg alá söpörni a problémákat, mikor a padló alá is lehet?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Hogy az istenbe sepresz be bármi a padló alá?
2021. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1: Az durva: "az istenbe sepresz be":) Akkor lehet, hogy egy istenbe is lehet seperni valamit? Vagy úgy érted, istenszoborba, aminek esetleg rés van az oldalán, és oda?
2021. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 ön elmebeteg?
2021. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mate552 válasza:
100%
jo kerdés
2021. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt minden elhangzott dolog teljesen jogos. helyt adok a méltatlankodásnak. :D Az összes megalapozott volt; mer' van alapja; de lehet, hogy téves. :) Egyébiránt, el kell, hogy mondjam, hogy a kedves Kérdezőnek teljes mértékben igaza van; mert mivel én egyetértek. :) Néha kettőt; de azcsak olyankor azért van; mert nem aludtam ki magam. :)
2021. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* :) ja amúgy nem, a 3-as komment okán én is méltatlankodnék; de mivel korábban már helyt adtam neki; így már korrekt. Mert amúgy a kettes válaszoló is jót írt. :)
2021. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy jó hírem számotokra.
2021. nov. 3. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek, mert én kidobtam az összes szőnyeget, annyira utálok porszívózni és kell valamilyen alternatívát találni a problémák alásöprésének.

Mégis, most hová söpörjem őket, ha egy fia szőnyegem sincs?

A padló alá még nem próbáltam, de lehet, hogy van nálam firnyákosabb félkegyelmű, de én sem vagyok piskóta, megkezdem a technológia kidolgozását, például egy képzeletbeli szőnyeg helyett simán használhatok képzeletbeli padlót is, de akkor már nem számít sajnos problémának ez az egész, legyen az 'istenbesöprés' a probléma, amit most már alá is lehet söpörni - mindenki nagy megelégedésére.

2021. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Söpörd a szőnyeg fölé.
2021. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!