Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kivánság műsor! Mit kérsz?

Candy0919 kérdése:

Kivánság műsor! Mit kérsz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 15:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

XDDDD az nagyon durva!

ok XD

2010. szept. 26. 11:50
 22/26 anonim ***** válasza:

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Leutánnoztad a kívánságaimat!!!!!!!

Viszont kedves candy0919, téged meg beperellek mert egyik kívánságomat sem teljesítetted!Már nagyon régóta várok...

2010. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen. csak kicsit módosítottam rajtuk :D
2010. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
már kifogytam a varászból, a rossz kedv miatt, most jó lenne ha vki nekem varázsolna boldogságot :(
2010. okt. 9. 09:08
 25/26 anonim ***** válasza:
hallgasd meg a FOB Dance,Dance c. számát és jobb kedvere derülsz.he mégsem akk FOB i don't care c. dal + nézd a videó klipet is. úgy az igazi...
2011. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nos.Egy Samsung Galaxy s ii rendel.nem is legyen inkább 2.Kérnék egy fender stratocastert is kísérőként hozzá.legyen fekete.nem bánom ha vannak rajta fehér minták.Jah, és szeretnék egy olyan kabátot mint amilyen Stanley "Stan" Marsh-nak van a South Parkban.És egy olyan sapit is kérnék mint amilyet az előbb említett tag hord.Továbbá Kérnék egy repülő jegyet Colorado-ba és Newyork-ba, meg persze Izrael-be,Londonba,és Párizsba is.

És szeretnék ellátogatni a studioba ahol a SouhPark készül.Szeretnék egy Laptop-ot is.Jah, és az utazásaim során tartson velem a pasim is Kyle (Én adtam neki ezt a nevet, amiért engem elnevezett Stan-nek)jah, és szeretnék 15 éves maradni.És azt is Szeretném hogy az ikertestvérem is 15 éves maradjon, meg Kyle is.ők nekem mindenkinél fontosabbak.Kyle-nak pedig Küldenék egy csókot, Eszternek az ikertestvéremnek pedig egy ölelést.


Üdv.:Stanley

2011. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!