Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Class FM Kívánság-műsor! Ha...

Class FM Kívánság-műsor! Ha nincs telefonáló, létezik, h bejátsszák a régieket? BŐv lenn.

Figyelt kérdés

Ma de. felhívott a férjem. Hogy köszöni, hogy gondoltam,rá. (???? gondoltam, persze,de ezt honnan tudja?) Nem tudtam mit szólni, rájött, hogy vmi nem stimm, mondja, miért nem jól hallottam? Mondom mit? -Hát a rádióba, hogy kértél nekem számot? Hát én ugyan nem..

De! Mondja a férjem, hogy totál olyan volt a csaj hangja, mint az enyém, meg mondja pontosan a szöveget, hogy állítólag mit mondtam. És akkor döbbentem rá, hogy kb. 3 hónapja telefonáltam a kívánságműsorba, és be is adták a hívásomat, le is játszották a számot.

Ma szóról szóra ugyanaz volt hallható. (Ráadásul kisváros megnevezése, és a párom megnevezése)

Létezik, hogy senki se telefonált, és csak úgy random benyomják a régebbi telefonálókat?


2011. máj. 27. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet
2011. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Én a múltkor hallottam, hogy valaki kért a kereztanyjának a névnapja alkalmából egy számot, miközben aznap férfi (ha jól emlékszem Oszkár) névnap volt.
2011. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!