Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt mindenkinek azt tanácsoljá...

Itt mindenkinek azt tanácsolják, hogy csak mindenki a saját szintjén keresgéljen, de honnan tudjam, hogy ki van velem egy szinten?

Figyelt kérdés
Csöngessek be a velem egy szinten lakókhoz, hogy szia lenne kedved ismerkedni?

2021. nov. 21. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát az elég gáz, ha még a szinteden lévőket sem ismered. Illet volna bemutatkozni már odaköltözéskor.


Otthon kategória

2021. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
71%
Miért, jófogáson honnan érzed, hogy mennyit ér a cuccod, amit el akarsz adni? Onnan, hogy elinduksz egy felső határtól és alkuképes vagy egy szintig. Egy szint alatt meg inkább ráérsz eladni az adott holmit, elállt eddig is a polcon.
2021. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Megnézed ki az a TOP 5 legvonzóbb ember, akik az utóbbi 1-2 évben PÁRKAPCSOLATOT akartak tőled. Kb. az a te szinted.
2021. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

:DDD


Végre egy szemernyi humor ebben a besavanyodott topicban.

2021. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk beszélsz vele 10 percet, és utána végiggondolod. Anyagi, társadalmi, intellektuális szempontból. Nyilván se pro se kontra nem predesztinálja semmire a kapcsolatot, de az eselyeken jelentősen fog javítani, ha Mucsaröcsöge alsóról nem a belga királyi családba akarsz beházasodni.
2021. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
#3 Ezt a választ se férfi írta... 😆 A legtöbb férfitól életében ÖSSZESEN nem akar 5 ember párkapcsolatot...
2021. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Akik hajlandóak veled ismerkedni, azok a te szinted..
2021. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Szinterizátor. :D


Sírok.

2021. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
92%

3: És akinek egy ilyen sincs? 🤔 (A kérdés persze csak költői.)

Amúgy jó duma ez a saját szinten keresgélés, logikus. Mindaddig rendben is van, amíg egy legalább átlagos szintet megütő külső-belső adottságokkal rendelkező emberről van szó. Egy átlag felettinek eleve nincs ilyen problémája. Na de legyünk őszinték, egy átlag alattinál, aki a legvalószínűbb, hogy társkeresési nehézségekbe ütközik, ez szart sem ér. Attól, hogy valaki pl. ronda, nem fog tudni automatikusan vonzódni egy másik rondához. Attól, hogy "nyomi", egy másik hasonlóhoz. És így tovább. Még ha a logika ezt is diktálná.

2021. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Én egy magamat átlagosnak definiáló pasi vagyok, mondták már, hogy jóképű vagyok többen is, de semmiképen sem vagyok az a kategória azért, akitől leesik első látásra a csajok bugyija. Én meghúztam magamban egy igényszintet, ami azt jelenti, hogy minőséget választom a mennyiség rovására. Nem keféltem halomra 50 nőt életemben, de akikkel bármilyen közelebbi kapcsolatom volt (nem feltétlen szex, hanem bármi kisebb apróság, közeledés stb), az mindannyian gyönyörűek voltak és most nem túlzok. És nem olyan szempontból gyönyörűek, akiket a TV-ben mutogatnak, tehát nem ilyen modellek.

Ezt kell eldönteni, hogy mi számít neked. El tudod-e viselni, hogy huzamosabb ideig nő és szex nélkül legyél, de aztán ha összeszedsz valakit, az olyan is? Ha nem bírod, akkor meg bizony érd be "kevesebbel". Olyan nincs, hogy minden második héten felszedsz egy bombázót. Vagyis de, van, csak az megint egy másik szint, amin nem sokan vannak.

Ha meg egy szinten még lejjebb vagy, mint én, akkor azt is ki kell értékelned. Egyébként intellektussal rengeteget tudsz javítani, hatalmas szerelem tud kikerekedni belőle.

2021. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!