Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Mindenkinek a saját kategóriá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindenkinek a saját kategóriájában kell ismerkednie! " Ez tényleg, így működik?

Figyelt kérdés

Tehát széphez csak szép menjen oda, átlagos csak átlagossal méltóztassék ismerkedni, csúnya a csúnyával ismerkedjen?


Ez lenne a "helyes" stratégia az ismerkedésre?


2015. okt. 18. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mindenki azzal ismerkedjen akivel szeretne. De ha sorozatos kudarcok érik nézzen magába és tegye fel a kérdést, hogy képes-e kb annyit nyújtani amit elvár. Ennek nem kell feltétlenül külsőségnek lennie, van aki intelligenciával, humorral, stílussal kompenzál, van aki iszonyú szexi akkor is ha nem szép stb. Szóval lehet sikered bárkinél, csak kérdés hogy az illetőnek mi az érték.
2015. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Remélem nem. Mert én csúnya vagyok, de a szép lányok tetszenek :/
2015. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván mindenki csak azután az illető után fog vágyakozni,akihez vonzódik,ez evidens dolog.Csakhogy nem mindenki ismeri saját magát annyira,hogy fel tudja mérni,vajon tényleg vannak-e annak reális esélyei az illetőnél.Ezért néha magunkba kell nézni,kívül és belül mi magunk mivel rendelkezünk,és ehhez képest mik az elvárásaink.
2015. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én a "saját kategóriát" ennél összetettebb módon értelmezem, mivel az, hogy ki mit tekint szépnek, eléggé relatív, ráadásul pl. itt is tartják magukat csúnyának olyanok, akik az én szememben nem azok.

Viszont az életvitel, a gondolkodásmód, a szokások, belső dolgok már jobban megfogható dolog ilyen vonatkozásban.

Pl. egy bigott vallásos és egy megrögzött ateista eléggé problémás párost alkotnának, szintén problémák lehetnek, ha a családra, gyerekvállalásra vonatkozó terveik teljesen ellentétesek egymással, ha nem szakítanak, az egyik fél megalkuvásra kényszerül.


A te kategóriád az, ahogyan te teljes embernek érzed magad, ahogyan te jól érzed magad a bőrödben.

2015. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem teljesen. A férfi mindig egy kategóriával feljebb van, mint a nő.
2015. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
A hasonlóak vonzzák egymást, disznó vagy sertés egyre megy, patkány az egérrel próbálkozhat, de a szerencse csak nekem kedvez!
2015. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Ez hülyeség, mindenkinek megvan a joga a preferenciákhoz, elvárásokhoz, és senkinek se kéne alább adnia (nyilván nem az olyan pasikról beszélek, akik csak victoria secrets modellel hajlandóak járni, minden más nőt meg sz-rba se néznek stb). Aki valakinek csúnya, másoknak lehet, hogy kifejezetten vonzó. Én pl. simán beleesek a társadalmi szépségideálba, vagyis szépnek minősülök, soha nem volt kifejezetten szépfiú pasim kigyúrt testtel, babaarccal, selymes hajjal. Sose találtam az olyanokat vonzónak. Most azért nem fogok olyannal járni, mert valaki szerint a többi túl "csúnya" hozzám. Vagy "nemelég jó". Aggódj magad miatt, majd én eldöntöm, mi az, ami elég jó nekem.
2015. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Valami közös dolog mindenképp kell, és külsőre valahogy jól mutatni egymás mellett. Persze nem a külvilág számára, hanem te érezd úgy, hogy külsőre is összeilletek és szép pár vagytok.


A szépség, az azonos kategória nagyon relatív! De az biztos, hogy kell a hasonlóság,mert a nagy különbözőségek miatt lehetnek nagy veszekedések...

2015. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem relatív,főleg a nőknél nem a dolog.

Az persze lehet,hogy a férfiak felső 10%-ából más tetszik különböző nőknek,de mindig feljebb választanak a nők,eggyel,kettővel kinek hogy...

De már ott tartunk,hogy aki nem született helyesnek,jó genetikával,nem izmos,az álmodni se merjen nőről,mert esélye sem lesz... :/

Ez a mai valóság,és szomorú,szerintem szánalmas is,de hát ez van ezt kell elfogadni...

24/F

2015. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen! Így lenne a gelyes!
2015. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!