Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez most mégis mi volt?

Ez most mégis mi volt?

Figyelt kérdés

Egy haverom elmondta, hogy a csajok szeretik a "dabing-ot". Elmagyarázta, hogyan kell azt csinálni. Egy nap a parkban jártunk, egy szökőkút mellett egy nagyobb kőplaccon egy padon üldögélt egy tökre jól kinéző leányzó. Haver azt mondta, hogy most bedobhatnám magam. Odamentem a lányhoz. Rám nézett, gondolom azt várta, mit akarok, így én gyorsan el is kezdtem: páros lábbal szteppelés két oldalirányba, aztán Jacko-féle moonwalk próbálás balról jobbra (kevés sikerrel), majd valami Michael Flatley-módi ír topogás, miközben két kézzel levegőben előbb kaszálás, majd keresztbe szeletelős mozdulat, majd jobb kézfej bal vállra miközben ballal fej körül átívelés némi techtonik style-al bekeverve, közben lábbal chaplin állásban jobbra balra kimozgás, utána Rátonyi-féle kézfej-térd izélés, (nem tudom mi a neve annak). Ja, közben meg folyamatosan mondogatva: "Dab-dab-dadab-dab-dadadab-dadadadab-dada-dab-dab-dadad-dab...". Majd 2 lábbal keresztbe ugrás és két kézzel csettintés középsőujj+hüvelykujj kombóval és vége.

A lány reakciója:

Egy fél percen át tág szemekkel rám meredés, utána gyorsan felkapta a táskáját, felállt és igen gyors léptekkel elviharzott mellettem, de mikor mellém ért, szabályosan kihallottam, hogy hangosan suttogva azt mondja maga elé:

- Úristen, ez hülye.


Most ez mégis mi a franc volt? A lányok mégsem szeretik a dab-olást? 😟



#csaj #tánc #kudarc #felakaromszedni
2021. nov. 24. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2021. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
"Fugáznám a fosódat!" szöveggel többre mentél volna!
2021. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oldfire ***** válasza:
100%
Tesó! Feldobtad a napomat. Tényleg gáz vagy, de arra jó volt, hogy szét röhögjem magam.😀😀😀😂
2021. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, a haverod mit össze röhögte magát a távolból... :-D
2021. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
OMG XD
2021. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!