Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha én szőrös, izmos férfiként...

Ha én szőrös, izmos férfiként csinos, törékeny nőnek érzem magam, akkor én onnantól fogva az a csinos, törékeny nő vagyok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 17:17
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
40 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én meg helikopternek érzem magam, szóval helikopter vagyok
2021. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A photoshop sok mindenre képes de vannak határok.


Egyébként miért ne képzelheted magad annak. Ráadásul előnyös helyzetben is vagy egy igazi csinos törékeny nővel szemben. A buliban senki sem akar majd leitatni és megdugni.

Ha mégis akkor rossz buliba mentél :)))))

2021. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az király, akkor mehetek a női mosdóba is barinőzni.
2021. dec. 2. 17:25
 4/33 anonim ***** válasza:
28%

Bszd meg magad😅

Nem vagy nő, mint ahogy egy férfi sem nő. Pár év és lemegy majd ez a transz hülyeség.

2021. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Áttették a kérdést politikából humor kategóriába :DDD

A moderátornak van humorérzéke.

2021. dec. 2. 19:29
 6/33 Dzsoki ***** válasza:
52%
Igen.Ettől még,mi kívülállók ezt nem tudjuk,ezért szőrös,izmos férfinak fogunk kezelni.Nem jobb az eredeti változat,mint a női mivoltodat elmondani,ahol tudod?
2021. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6: de az sértő, ha te engem szőrös izmos férfiként kezelsz, ha én törékeny nőnek érzem magam. És transzfób vagy, ezért feljelentelek.
2021. dec. 2. 22:28
 8/33 Dzsoki ***** válasza:
77%
Értem.Tehát,ha helikopternek képzeled magad,akkor hagyjalak felszállni,ha Supermennek,akkor meg keressek egy jó magas épületet,kísérjelek el és nyissam ki az ablakot,ha tudom,hogy szabadon tudjál repkedni?
2021. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen!
2021. dec. 3. 12:00
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező ez nem úgy megy, hogy egyszer csak gondolsz egyet és tessék-lássék.

Sőt még viccnek is rossz amit itt leművelsz. Talán azzal se túlzok, ha azt mondom, hogy ezzel a "vicceddel" lejáratod a rendes transzokat.

2021. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!