Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha én szőrös, izmos férfiként...

Ha én szőrös, izmos férfiként csinos, törékeny nőnek érzem magam, akkor én onnantól fogva az a csinos, törékeny nő vagyok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 17:17
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
20: én nem oda írtam ki, csak átrakták.
2021. dec. 3. 16:14
 22/33 Dzsoki ***** válasza:
89%
Most,az van,hogy Kezdőoldal>>Egyéb kérdések>>Humor. Ilyet amiket írtál,hogy lehetne komolyan venni?Eredetileg,lehet,hogy nem a humorba írtad,de csak itt,ebben a kategóriában van jó helyen, ilyen kérdés.
2021. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22: az van, hogy a kérdést egészen sokan komolyan gondolják. Úgy hívják, hogy LMBTQ és gender. Gondolom nem mai generáció vagy, ezért nem hallottál még ezekről. Ők ezt nem viccből csinálják.
2021. dec. 3. 16:27
 24/33 Dzsoki ***** válasza:
32%
Az van,hogy aki ilyet komolyan gondol,annak a toronyban vannak gondjai.Egy TB által fizetett agyturkász is tud ezen segíteni.Egyébként,hallottam,csak nem hiszem,hogy ilyen élőben is van.H
2021. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
24: élőben annyira van ilyen, hogy Kanadában, USÁ-ban, Svédországban börtön jár azért, ha megtagadod a szőrösizmos úrtól, hogy törékeny nő lehessen. Üdv a 21-ik században.
2021. dec. 3. 20:10
 26/33 anonim válasza:
75%

Aki transz lánynak érzi magát az nem fogja magát kigyurni hosszú hajat növeszt és rendszeresen szőrtelenít + sminkel.


Tehát a külső az nem is számít... Akkor miért alakitsák át?🤔🤔

2021. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Dzsoki ***** válasza:
0%
Üdv Európában,Közép-Európában,Magyarországon.A század és a kategória,továbbra is stimmel.
2021. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem nézem sokra a gendereseket, de legalább abban egyet értünk hogy kérdező csak egy degenerált szánalmas, humorérzéket nem birtokló férfi.

Angliában jk rowlingot pont most doxxolták, mert aggódott az ilyen emberi hulladékok miatt, miközben (szintén angliaban) 50ből 1 hímnemű börtöntöltelék transz nőnek mondja magát.


Na mindegy. Remélem a női mosdók, öltözők, vagy börtönök sosem lesznek biztonságosak férfiak számára. Mindegy hogy az adott férfi mit érez, vagy mit nem érez a nemlétező lelkében.😅

2021. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
28 de hát ne engem bántsál már akkor, ha egyébként mindenben egyetértünk. Dikh asszony hová teszed az eszed?
2021. dec. 3. 20:51
 30/33 anonim válasza:
46%
Igen. Bármi lehetsz. Ez a XXI. század. A tények, a valóság nem létezik, és aki nem igazodik a te kis világodhoz, az transzfób.
2021. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!