Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Adományoznátok nekem? Csóró...

Adományoznátok nekem? Csóró kis zsircsomó lehetek?

Figyelt kérdés

Elköltöm bárki pénzét kivéve karlosz kingnek.

Garantált pénzszórási lehetőség!

Add nekem ! Én elköltöm!

Visszatérítés nincs ha már küldted válald a felelősséget!

Számlaszám van de találd ki!

Kihagyhatatlan ajánlat!


2021. dec. 17. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves csóró kis zsircsomó, miután csóró kis zsircsomónak tartod magad, önbizalmad növelése érdekében örömmel felajánlok 15 kg zsirt a seggemről, és további 5 kg-t a csípőmről és a pocakomról. Természetesen a műtét árát neked kell fizetni, mert pénzem az nincs.
2021. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké elutalod a zsírt?
2021. dec. 17. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Elutalni nem tudom, ez nem egy virtuális adomány. Postán tudnám elküldeni, ha a postaköltség nem lenne ilyen drága. Ha elküldöd nekem a postaköltséget (216 326 219 HUF), akkor máris küldöm!
2021. dec. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Á csóri vagyok
2021. dec. 18. 05:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, en is.

Es most kiderult, hogy beloled sem fogok meggazdagodni :DDD

2021. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél youtuber, vagy twitcher, csapd ki donét linkeket, rakd ki az iratkozz fel és támogass feliratot, akkor utalok neked kvintillió pengőt, azt költheted mindenféle jóságra. Te leszel az élet császára.
2021. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!