Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Roxfort felvételi követelménye...

Roxfort felvételi követelmények? Hogy készüljek fel, mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőre a tanulmányaimat a Roxforton szeretném folytatni. Nem tudom hogy hol helyezkednék el utána, és hogyan élnék meg varázslásból, de ez nem fontos. Én mindenképp ott akarok tanulni. Vannak itt olyanok, akik a Roxforton végeztek, és mesélnének róla kicsit? Rólam annyit, hogy eléggé tapasztalatlan vagyok, ha sikerült is 1-2 varázslat, az csak véletlenül. Családomból mindenki mugli, azt mondták hogy maradjak én is az, titkoljam el a képességeim. De én lázadó tini vagyok, szóval nem hallgatok rájuk, és megyek a Roxfortra. Van valami spéci felvételi vizsga? Mik a kritériumok? Mennyi a tandíj? Ösztöndíjat kaphatok-e? A diákok barátságosak? Na és a tanárok? Sokat követelnek? Hétvégente szoktak a koliban bulik lenni, meg ilyesmi? (Fű, pia, stb.) A vizsgaidőszak mennyire necces? Közepes angol nyelvtudás egyébként elég, vagy fel sem vesznek ha nem beszélek folyékonyan? Érteni majdnem mindent értek angolul, a beszéd nem megy annyira. Ja és tényleg nagyon sokba kerül? Mármint egy rakás könyv, egyenruha, pálca, seprű meg miegymás, ez nagyon sokba fog fájni? (Diákhitel??) Minden hasznos tapasztalat, tanács érdekelne, akár privátban. :) Köszi.

2021. dec. 23. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Peak cringe.
2021. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

A tandíjat a Mágiaügyi Minisztérium fizeti. Olvastam valamelyik könyvben.

A többire nincs most kedvem válaszolni. Pedig nagyjából jól megírtad a kérdést. Sok sikert a varázssuliban..


29/F

2021. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Harry Potter - és az idióta Gyakoris kérdések
2021. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Klassz cím
2021. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Oda nem lehet felvételizni.

Ők válogatják ki ki mehet oda.

Úgyhogy ha nem visz levelet nyár végéig neked egy bagoly, akkor ne is reménykedj...

2022. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!