Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerelmes lettem Mátyás...

Hannavagyoook kérdése:

Szerelmes lettem Mátyás királyba,mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Mindig amikor eszembe jut Mátyás király,elfog valami bizsergés.Már általános iskolában is éreztem,hogy különleges számomra.A férjem nemrég megtudta,mikor fürdés közben kitettem Mátyás képét a kád szélére.Azt mondta válni akar,de az anyagi biztonság miatt kimagyaráztam a dolgot.Azt hiszi véletlenül találtam a képet,és csak hirtelen letettem.

A pénzéért maradok,de a szívem Mátyáshoz húz.Mit tegyek?Váljak el,vagy éljek örökké hazudva magamnak az igaz szerelmemről?



2021. dec. 29. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fagyaszd be a Dunát, és kérd meg rajta a kezét
2021. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
88%

Márh az ezresbe?


ÉRtemén, de jobb, ha tudod, hogy jobban hasonlít O1G-re, mint a valódi Mátyás királyra....

2021. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Kezdj el dolgozni az időgépen.
2021. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Akkor inkább Deák Ferenc, nem?
2021. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy tőlem kell megtudnod, de Mátyás már halott. Képzeld magad az özvegyének, és már semmi nem állhat a szerelmetek útjába a barátoddal. A gyászév is jócskán letelt.😉
2021. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2# Szerintem valójában o1g-re gondolt a kérdező, csak virágnyelven fogalmazta meg. Nos, ezesetben én is elgondolkodnék a váláson..
2021. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én inkább Lölöbe lennék. kár, hogy okosabb vagyok, mint Andika
2021. dec. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A csontjai még megvannak a székesfehérvári bazilikában. Ajánlom, hogy költözz a közelébe!
2021. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a Matyeszt választanám.
2022. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!