Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétfőn okt.31-én megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn okt.31-én megyek randizni egy lánnyal a Halászbástyához, ott milyen sorrendben kellene meglátogatni a Mátyás Templomot, Múzeumot, Halász bástyát? Illetve ezen kívűl mit kellene ott megnézni?

Figyelt kérdés
Illemhelyiségek vannak arra? egy szál rózsát érdemes venni neki, hogy aztán cipelje egész uton?

2016. okt. 29. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Amilyen sorrendben jól esik. Inkább valami jobb csokit vegyél, azt legalább betoljátok, ilyen hidegben nem jó virágot szorongatni. Mosdóról nem tudok nyilatkozni.
2016. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézem az időt ilyen 11 fok lesz inkább valami fedett helyre menjünk? Múzeum?
2016. okt. 29. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mosdó van a budai várban, az tuti. De nem ingyenes.
2016. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ilyen időben érdemes oda menni(11fok kb)? max beülünk ott valahol nem? jó ötlet? mit szóltok hozzá?
2016. okt. 29. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen lennék ilyenkor már több órát szabadban. Inkább múzeum, aztán kis séta. De te tudod, hogy azon belül mi tetszik a lánynak.
2016. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budi minek? Csak nem akarod azt mondani a lánynak, hogy megvársz, amíg bemegyek a wc-re? Illúzióromboló. Ne egyél, igyál annyit!
2016. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!