Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy kell belerakni?

Hogy kell belerakni?

Figyelt kérdés

Vettem az unokámnak egy nvidia geforce rtx 3090 founders editiont a születésnapjára. Mármint ez van a dobozra nyomtatva! Csakhogy ezekhez az eszközökhöz nemigazán értek.

Nem tudom belerakni a számítógépbe.



2022. jan. 7. 16:20
 1/6 anonim válasza:
89%
Srácok ne vegyétek komolyan. Radics Peti videójából szedte. Ha segítetek neki azt fogja írni hogy laptop. Aki nem hiszi el küldök videó linket
2022. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hol vetted?
2022. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Denta válasza:
Nyugi 1-es valószínű hogy ezért van Humor kategóriában
2022. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt azért szeretném komolyan venni, nem akármilyen érzés, amikor az ember vesz az unokájának valamit, amiről azt sem tudja, micsoda! Pláne ilyen geforc rtl akármicsodát. Szerintem csavarhúzóval szedd szét a gépet és nyomogasd bele valahogy, amíg nem ad ki olyan hangot, mint egy fúrógép. Gondolom, akkor működik! Biztosan észre fogja venni a számítógép valamilyen úton-módon, ha határozottan ügyesen beleerőszakolod.
2022. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy került be a humor kategóriába. Ez nem egy laptop.

2-es: leet.hu

utolsónak: Sikerült azóta belerakni és jól müködik, azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni, a többiek meg nem vették komolyan a kérdésemet

2022. jan. 11. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy
2022. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!