Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gáz ha az üzleti tárgyaláson...

Gáz ha az üzleti tárgyaláson nem röffen be a kocsi?

Figyelt kérdés
Sziasztok forum társak van egy elég laza (na jo annyira azért nem) polski fiat márkáju fityo kocsim ami sajnos mostanában nehezen gyúl be de nem fogok másikat venni mert jo ez csak néha rossz kedve van nem akar be röffeni. Szoval uri emberekkel volt találkozom üzleti tárgyalásra és az lett hogy már jol alakultak a dolgok amikor el vittem volna öket be másztak és akkor inditozom de hallottam hogy nem "töffen" vagy értitek nem kezd el jobban sivitani amikor begyúl hanem csak egyre lassabban és nem gyúlt be. Párszor probáltam sajnos nem akarta az igazságot ugyhogy ki kellett mászni belöle és mentünk busszal. Szerintetek be kellet volna tolni velük vagy ez igy gáz volt? Azota jobb kedve lett be röffent nagy nehezen.

2022. jan. 9. 10:59
 1/4 anonim válasza:
75%
Szerintem feküdj még vissza.
2022. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Begyujtani a cserépkályhába szoktak.
2022. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Beléje avasodott a motorina, azért nem gyúl be.
2022. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, ők többen kényelmesen elhelyezkedtek, elterpeszkedtek a Polski Fiat 126p hátsó üléssorán, arra várva, hogy fejedelmi utazásban lesz részük. Erre nem indul be. Csalódottak lehettek.
2022. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!