Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Képes vagy arra, hogy pár...

Képes vagy arra, hogy pár napig egyáltalán ne tartsd a kapcsolatot senkivel, semmilyen formában? Internetet is kizárva.

Figyelt kérdés
Pa-dö-dö. Ha kedves az életed, ne ugrálj, ne ugrálj Tedd fel a két kezed és ne mászkálj, ne mászkálj Sose mondd, hogy nagyon fáj, hagyjál békén ne piszkálj Mi a lényeget tudjuk már, hallgass ránk ez a szabály!

2022. jan. 11. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút. Lemegyek az erdő mellett lévő tanyácskámra. Minden kikapcs, elő a könyveket, lemezjátszót, klasszikus zenéket, és boldog, emberi lét a természet kellős közepén. Kizárva ezt a természetellenesre idiotizált, antikultúrával fertőzött, genderfasisztáktól hemzsegô

világot.

2022. jan. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék pár ilyen napért!
2022. jan. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap is ilyen volt.

Semmi nehézség nincs benne.

Nem tudom, hogy van-e itt olyan, akinek ez nehezére esne :D

Pl mostanában elkezdtem minden naposan inni az energy drinkeket, úgyhogy most már 1 hete nem ittam egyet sem.

Legalább még egy hétig nem iszok, aztán néha néha fogok újra, mert az almásat szeretem :D


Ciginél is ez van, ha kicsit ráfüggök és észreveszem magamon, akkor abba hagyom egy időre.

Más h.lységem nincs nagyon, de a cigit is már 1/1,5 hónapja nem szívtam.


Szerintem elhatározás kérdése, kicsit sem bonyolult.


Mint ahogy az is, hogy megint elkezdek kiolvasni pár könyvet, több hasznos ok miatt is :D

Ezzel is lehet offolni a felesleges telózást.


Nem szoktam újévi fogadalmakat tenni soha, de így időről időre előjön pár dolog, amin lehetne vagy kellene változtatni.

S ha nem hagyod el magad teljesen (mindenben) akkor sikerül is változtatni.

Úgyhogy hétvégétől már el is kezdek kicsit többet is mozogni xD ha már itt tartunk :D


Aki nagyon kocka, annak tényleg ajánlom, hogy néha tegye le azt s***rt! ;)

2022. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
#1.: Igazad van.
2023. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!