Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A fiamnak szeretnék segíteni...

A fiamnak szeretnék segíteni aki kiskorú. Hogy tudnám megszüntettetni a facebookját? Kivel tudnék valós személlyel ezügyben kapcsolatot felvenni? Telefon, e-mail. Bármilyen formában.

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 09:55
 1/6 anonim válasza:

[link]


Beléptek a facebookjáról, és itt a legalsó

2019. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már belépsz a fiókra, akkor ott van a beállításokban a törlés lehetősége. De attól hogy kiskorú, még nem biztos hogy nem regisztrálhat. Facebookon 13 éves kor a minimum, alatta törölnek.

Olyan supportja nincs az oldalnak, hogy majd neked valaki személyes segít. E-mailben sem, nemhogy telefonon. Minden a Súgóban le van írva, ami kérdésként felmerül, és ott van alatta a válasz egyből.

2019. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést,nem írtam bele ,mert nem engedélyezte semmilyen fogalmazással a Gyakori kérdések.

Tehát a lényeg az,hogy a fiam intézetbe került,drog miatt.

Elkezdett rendesen tanulni.

Nemsokára lehet kiengedik.

De nem szeretném,hogy a régi rosszúton járók üzeneteit olvassa és elgyengülve újra felvegye a kapcsolatot velük.

Kiszeretném törölni ezért a facebbokját!

Nagyon féltem.

Több okból is.

Nem adja meg a jelszavát,meg nem is tudja,mert amikor beszélgetés van ott van mindig egy nevelő és hallgatja a beszélgetést.

Muszály lenne,hogy mire kijön már ne legyen ott.

Ö nem látja a veszélyét.

Én viszont tudom,hogy nagyon veszélyes,hogy az ott van.

2019. nov. 1. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törölhető belépés nélkül, ha elmúlt 13, nem fogják neked kérésre sem törölni. Ha törlődne is a fiók, semmi nem akadályozza meg, hogy újat csináljon és ismét felvegye az ismerőseit. Nem csak Facebookot lehet használni, ha kiiktatod, akkor van tíz másik közösségi oldal kapcsolattartásra. Jogos az aggodalmad, de nincs rá hatásos megoldás. Ha megtiltasz egy módot, majd talál két másikat, ha akar. Itt nem technikai megoldásra van szükség, hanem hogy megértse a gyerek, hogy minek milyen következményei lehetnek. Az intézet elvileg erre való, meg a pártfogó is, akihez elvileg járnia kell.
2019. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Szerintem is az ö döntése az ami fontos lesz.

De tudom a kamaszkor lázadó kor,és pont ebben van.

A drogügy meg sajnos nem egy olyan dolog ami annyira egyszerű lenne.

A függőség kegyetlen :(

10 hónapja van bent.

Sajnos komoly nyomokat hagyott az idegrendszerében :(

Gyógyszereket szed.

Se éjjelem,se nappalom :(

Van,hogy hetekig nem láthatom,a beszélgetéseinket,heti 2 X 5 perces telefonhivást lehallgatják.Stresszes az egész.

És nem vagyok nyugodt,mert ha kijön és ujra olvassa az üzeneteket,félek,hogy visszacibálják abba ahonnan jött :(

Ezért szeretném,hogy megszünjön az a facebook ahol ezek a dolgok folytak....

2019. nov. 1. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem is az ö döntése az ami fontos lesz."

Bent van még a gyerek? Mit gondolsz, mi lesz a döntése? Vele kell ezt megbeszélned, és neki magának kell majd azt ilyen kapcsolatait megszüntetnie. A saját belátása és döntése alapján.

2020. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!