Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Esküvőn szólhat irènkètõl a...

Esküvőn szólhat irènkètõl a Titanic?

Figyelt kérdés
Az uram szerint nem csak akkor ha lesz valami este... De én azt akarom hogy ez a dal szóljon amikor bevonulok. És Irén lenne a sztárvendég 🤩✨✨❤️

2022. jan. 11. 21:26
 1/7 anonim válasza:
vigyázz mert ide is azt fogják írni h troll vagy -.- mint az én kacsás kérdésem alá amúgy szerintem vicces esküvő lenne én benne lennék
2022. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felőlem a Csiripelő madarak is szólhat.
2022. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki úgy b..ssza el az életét ahogy akarja.

Majd amikor a gyereked 15 éves lesz és menekül tőled, mert megtalálja az esküvőid videót akkor elgondolkodsz. Bár lehet hogy nem... ennyi ésszel nem... szegény ember... ilyent érdemel?

2022. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy :D Csak időben foglaljátok le a művésznőt, mert turnézni fog.
2022. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ideig biztosan nem vállal még magánrendezvényeket. Esetleg nagyon kivételes esetekben, de nem tudtok annyit fizetni.
2022. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 +15 év múlva Irénketől 100x rosszabbak lesznek divatban, csak szólok előre. Majd emlékezzetek vissza, mit írtam most. Már ma eljutottunk oda, hogy minden értékelhetetlen, zeneileg 0 festett hajú tinibohócot bálványozunk, sztárnak nevezünk, aztán még pár Grammyt is hozzájuk vágunk.

Ma csak ilyen Dua Lipák, Billiek, meg a félmillió "rapper" a menők, akik szavalnak, suttognak.

15 év múlva komolyan már nem tudom elképzelni mi lesz. Klotyóhangokat, fütyülést, mormogókat meg versmondókat is énekeseknek és egyéb hatalmas tehetségű művésznek titulálunk majd. Olyan semmitmondó "művek" érnek el milliárdos megtekintést a YouTube-on, amitől konkrétan én viszketni kezdek, 10 mp-t nem tudok belőlük meghallgatni, de a tinik megőrülnek értük. Irén mellettük piskóta.

Bár ne születtem volna erre a világra, inkább 40 évvel korábban, amikor még volt értéke a zenének.

(Bocs hogy komoly voltam a Humor kategóriában, de ezt tényleg komolyan gondoltam.)

2022. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát a szüleimnek ez a dal szólt az esküvőjükön úgyhogy nem te lennél az eggyetle aki erre esküszik.
2022. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!