Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha valaki azt mondja, hogy...

Ha valaki azt mondja, hogy elmegy Keletre, honnan tudja mikor érkezett meg?

Figyelt kérdés
Mert ha Keletre megy valaki elég kitartóan egyszer ki köt majd az USA-ban is. Sőt, akár a mi országunkat is meglátogatja újra
2022. jan. 31. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott kel fel a nap, akkor jó helyen van. Ha ott nyugszik le, akkor túlment.
2022. jan. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dátumválasztó vonalnál megteheti, hogy egyik lába keleten, a másik meg nyugaton van, sőt még azt is, hogy a tegnapban és mában álldogál, de ha ide, oda lépeget, mondhatja, hogy tegnap nyugaton voltam, egy másodpercre rá meg, hogy holnap, vagyis akkor már ma meg keleten.
2022. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha ferdeszeműeket lát macskát enni,akkor megérkezett.
2022. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, ha má lefele mutat a téves táviránymutató; vagymiaz, iránytű; kompasszát, akkor Észak van alul. namost. ha ennek az iránynak az ellenkezőjébe elindul; és megy jobbra, ameddig csak tud, akkor már meg is érkezett. (???)
2022. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hülyeséget mondtam,. ha lefelé mutat; akkor jobbra kell menni. Akkor jól működik. Kivéve, ha nem Északon vagy; mert akkor nem tudom, fogalmam sincs.
2022. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike szépségeim! :)
2022. febr. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!