Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dövíár (VR) Jani hogyan kapta...

Dövíár (VR) Jani hogyan kapta meg a Moonfall című sci-fi mozifilm egyik főszerepét?

Figyelt kérdés

John Bradley művésznéven játszotta K.C. Houseman szerepét.

[link]



#mozifilm #Dövíár #videós sidekick
2022. febr. 5. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Látta Emmerich az egyik videóban és megtetszett neki Jani mély orgánuma.
Lefizette Roland Emmerichet.
Felfigyelt Hollywood Jani insta képeire ahol Teslával, márkás ruházattal és más luxuscuccokal pózol.
Akartak egy olyan főszereplőt, aki becsalja a csajokat a moziba.
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ .. az ki? Moonfall posztert már láttam, de a Jani az János? Magyar szereplő?
2022. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Angol születésű Angol-Amerikai állampolgár, ennyit a te magyar szereplődről, balf444sz egy kérdés, de nem csak a kérdés az :)
2022. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, csak te nem érted a poént.

A lényege, hogy van egy ismert magyar influenszer (akit ezek szerint pont te nem ismersz), aki nagyon hasonlít a szereplőre, a választási lehetőségeket is rá szabtam.

2022. febr. 27. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem amúgy annyira durván nem hasonlít, viszont kellően ahhoz, hogy egy poénnak elmenjen :D De igazán a másodikon nevetek.. Nekem volt kellemetlen olvasni, ahogy (valószínűleg) a saját vállát veregetve jól megaszonta' a nyilvánvalót, hogy az nem Jani :'D
2022. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!