Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
Punk88 nevű felhasználó kérdése:

Mért van az hogy nem tudok végig ülni egy mozifilmet?

A film felénél úgy fáj a térdem hogy nem bírók nyugton maradni

ápr. 16. 12:26  Privát üzenet  

A válasz
Rossz a térded 😁

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 17:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek nemi beteg ha egy fehér pötty van a péniszemen? Ami se nem viszket se semmi csak az utobbi napokban ott van és mikor megérintem olyan érzést kellt mint ha egy hegen...
A hasizmok befeszitése ér valamit, ha elég sokszor történik. Mennyi kell hozzá hogy érjen valamit? Mondjuk egy 8 órás irodai műszak alatt végig ( feszítés majd lazítás majd...
Nekem a Péniszemen is végig van szőr, tehát a fitymán nem sok de vagy 15/20szal van rajta, ez megszokott a pasiknál, vagy ritka, borotvalom de visszanő, kitéptem de visszanő....
Kb fél éve elkaptam valamit fehér kemény pöttyök lettek végig a péniszemen milyen dokihoz menjek?
Ha hererák gyanújával urológushoz szeretnék menni, akkor is végig kell várni azt az 1-2 hónapot? (általában ennyi szokott lenni).
Egy hete volt fitymafék műtétem, most bevan gyulladva végig a varratok mentén élénk vörös, viszket és csíp, mit csináljak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!