Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy Anonymus valójában Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen, egyrészt mert más a neve, másrászt meg nem is egyforma magasak.
2022. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kiderülne, hogy ő egy halhatatlan, mint a hegylakó. Mert a magyar Anonymus a 12. és 13. században élt.
2022. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Olga néni ***** válasza:
100%
Én már semmin nem lepődök meg!
2022. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hu !


(Valld be ezen meglepődtél Olga néni, és mindenki más is !!)


:) naez már eggyel meglepőbb mint a kérdésben szerepeltő sztori. :) Vagy legalább minimum nullaegész kilenc tizeddel. :)


Na jó; amúgy én egy kicsit a kérdésen meglepődtem. :D De a saját kommentem még ígyis meglepőbb. [kamusztam] Ezen nem lepődtem meg annyira; mivel én irtam; de ennyi zöldséget összehordani is csak ÉN tudok. Most nagyon büszke vagyok magamra. :) Najó, mivel, ez gyenge volt; azért mégiscsak egy kicsit kevésbé, de ami már majdhogynem annyi , mint egy tenger; ami pusztaszirupból/pudingszirupból készült; -most nem jut eszembe a neve - ja, de a puncs; szóval , ha volt egy puncs fagylaltunk , akkor minden megoldódik; de csak , ha jó az íze; abban esetben; máskülönben veszett fejsze nyele; mert a nyáron hógolyózó hóember azért mégiscsak többet tud nála. Öhmm... Azt hiszem, ennyi. volt a mondanivallóm mostanra.

2022. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*én nem a kérdező vagyok, mielőtt valaki félreértené; én csak idetévedtem, de örülök neki, hogy ide is benéztem; és most megyek tovább; tovatűnök. :):) El fogok illanni mindjárt. 3,... 2... 1... 2... 1... 0 és már illanás is



(elnézést,ha a mai napon nem voltam túl vicces; látszódik azé a kommentemen; hogy igyekeztem.)

2022. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
100%
Azt,hogy mégis létezik az időutazás. Közben persze értetlenkednék. Anonymus értelmeseket írt, MZP mellé meg már gondnokot kellett állítani,mert sok böszmeséget hozott össze.
2022. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!