Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Márki Zay Péter...

Szerinted Márki Zay Péter miért nyilatkozik gyakran úgy, ahogy?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Hogy megtévessze az embereket.
Hogy megnevettesse az embereket.
Mert valójában nem is akar ő miniszterelnök lenni.
Mert alkoholista.
Mert drogozik.
Mert mentális betegsége van.
Mert jól megfizetik érte.
Mert ő is csak egy báb a sok közül.
32 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
72%
Nem úgy nyilatkozik,csak kiragadnak a szövegkörnyezetből bizonyos részt,amit kiforgatnak. Ha az egészet meghallgatod,másként hat. Nem az ő pártján állok,de ez már nekem is szemet szúr.
2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1. Én még arra is gondoltam, hogy szándékosan vágják úgy össze a Híradó készítői.
2022. febr. 8. 09:29
 3/33 A kérdező kommentje:
3. Én nem vagyok Fidesz szavazó, sosem szavaztam a Fidesz-re, s ezután sem fogok. Csupán feltűnt, hogy néha önmagát is meghazudtolja a nyilatkozataival. Igaz, ahogy mondjátok, nyilván ezek kiragadott részletek. Lehet összevágni úgy beszédet, hogy az az ellenfél számára legyen kedvező. Meg azért elég durva sértései vannak a Fidesz szavazók felé.
2022. febr. 8. 09:36
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Egyem a kis szívedet kérdező, de korán elkezdtél ma dolgozni. Túlórát ugye fizetik?
2022. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem politikus alkat, aki jópofizik és nem sérteget másokat. Nekem szimpatikus, hogy kimondja, amit gondol.

Értem én, hogy protokoll meg stb, de én is használom pl a fogyatékos szót pejoratív érzelemben, pedig nincs velük bajom. A b*zit is, pedig velük sincs. De az embereknek kötelező mindenen felháborodni meg álszenteskedni, mert "jajj, egy miniszterelnök jelölt nem viselkedhet így".

2022. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
*értelemben
2022. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

MZP tényleg sok esetben összefüggéstelenül, önmagának ellentmondóan fogalmaz.

Nagyon rosszul kommunikál, ráadásul az egész kommunikációjából süt az öntelt, egoista, nagyképű ember személyisége!!

Ezt csak azért írtam le, mert mondjuk pártsemlegesként miután ő lett a miniszterelnök jelölt, kíváncsi voltam rá, de őszintén szólva nem győzött meg.

Szinte semmire sem mond alternatívát, megoldási javaslatokat, csak kritizál, minősít.

2022. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Nem hazudtolja meg önmagát a nyilatkozataival.


Tessék:

Marki videója:

[link]

M1:

[link]


Ez egy videó, minden videójánál ez van.

2022. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

8# szerintem ez a tipikus esete annak, mármint amit MZP mond, hogy nem jó ez így, át kell alakítani, másképp csinálnám.

De az teljesen jogos felvetés, hogy PONTOSAN ez mit jelent?

Mit jelent pl egy középosztálybelinek? Mennyire lesz megterhelő az "okos reszdicsökkentés"...(?)

Mondjuk ha én keresek nettó 300 át, és most a gázszámlám átlagosan havi 15-20 ezer, akkor nagyon nem mindegy, ha ez 30-40 ezerre ugrana...

2022. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

"Mondjuk ha én keresek nettó 300 át, és most a gázszámlám átlagosan havi 15-20 ezer, akkor nagyon nem mindegy, ha ez 30-40 ezerre ugrana..."


Az az igazság, hogy de mindegy.

Most miből fizetik a rezsicsökkentést? Közpénzből. A közpénz honnan jön? Az adódból.

Szóval ha te 300 ezer forintot keresel lényegében a saját és mások rezsicsökkentését is fizeted.

2022. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!