Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy talalom meg az interneten...

Hogy talalom meg az interneten a gyakorikerdeseket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésedet hogy írtad ki? 😂😂😂
2022. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A micsodát? Sose hallottam róla.
2022. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már sehogy. Amikor az iwiw megszunt, a gyakorikerdesek is ment a kukába.
2022. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kis körteikonnál fordulj jobbra; ott látni fogsz egy hírfolyamot; de vigyázz, nehagyd, hogy elvigyen az ár, összepontosíts csak a célra; menj tovább. Ott találkozni fogsz egy kis házikót. Ott a "huszár" jelre kell kattintanod; majdpedig fölgörgetned egy kútig. Itt egyet kívánhatsz; de csak egyet. Ha jól kívánsz , továbbléphetsz a következő szintre, amely már a Gyakori kérdések előszobája. Amint meglátod az első ritka kérdést; jelöld be azt a kis piros négyzetet egy pipával; majdpedig a hirdetés alatt kattints a keresés-mezőre. Ott aztán mellette lesz egy hír, de azzal ne törődj ! Menj tovább egyenesen; és végül kattints a Gyakori ikonra. És, máris, ilyen egyszerűen itt/ott vagy; de még az is lehet esetleg; hogy amott. :) Meghogy egy Bazsalikom-hercegnő a kertedben virít. :) Én még nem ismerem; még nem találkoztam vele személyesen. :) Csak egyszer, álmomban. :) :) De majd egyszer én is ellátogatok a Gyakori Kérdésekre. :)
2022. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A világháló déli peremén, de jól vigyázz, el ne kapjon a digipók.
2022. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!