Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy igazi kannibál gorilla...

Ha egy igazi kannibál gorilla szeretnék lenni az edzőteremben,milyen edzésterv,étrendkiegészítők és más egyéb cumók kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Külföldön melózok, pénzem az van hozzá.Menő autó is megvan, bmw 3 de nem ám az újfajta menőmanócigógizdaautó,hanem a régi j öreg E36 3-as.Ezeket még összerakták,németben vettem egy papától, úgy féltette, hogy havonta állapotjelentést kér a kocsiról emailben képekkel,csak így adta el.Fél éve edzek, valami látszódik.Itt ott befutok egy táplálékkiegészítőket áruló üzletbe,de sajnos nem mindig tudom miket vegyek, meg hát németül nekiáll az eladó elmondani mindent,én csak bólogatok és fizetek.

Szóval várnám az építő,segítő jellegű hozzászólásokat, edzés, táplálkozás, kiegészítés terén.


2022. febr. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha kannibál gorilla akarsz lenni, gorillahúst kell enned. Kongóban kell edzened a hegyi gorillákkal, majd ők írják meg a részletes edzéstervet.
2022. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék itt maradni, mert örülök, hogy pár év után tudtam venni egy ilyen állapotú bmw-t, amivel tudok járni edzeni.
2022. febr. 16. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Látod, így nem viszed semmire.

2022. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pumped Gabó, te vagy az?
2022. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!