Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb kérdés,...

Mi volt a legviccesebb kérdés, amit ezen az oldalon olvastál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt.
2022. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy nagyon komoly kérdés. Egy austista ADHD-s kamaszfiú speed-et fogyasztott a gyógyszereire, és nekem akarta elküldeni az új felfedezéseit a fizika területén. Elvileg tudományosan bebizonyította, hogy van egy párhuzamos világ, ahol visszafelé telik az idő.
2022. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nagyon pánikolt, hogy bele fig halni. Nem lett végül semmi baja :D.
2022. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3, és legalább létezik az a világ?
2022. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Persze, létezik. Abban a világban a tér az egy pontba zsugorodás felé tart és az idő így visszafelé telik.
2022. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Régen volt egy olyan, tök aranyos kérdés volt; az volt, ,,Te is énektanárt keresel Budapesten?" és mindenki írta, hogy ,,Nem"; én meg gondoltam beírni alá; hogy ,,Nem. Ezt miből gondoltad? :) ",de aztán nem tettem. :) Nem írtam be alá. :) :)


Meg volt még egy olyan, most azt se találom, hogy ,,Kék fiú összeillik a zöld hosszúval ?" És valaki beírta alá; hogy ,,Kék fiú a zöld hosszúval : Álompáros. " :) Valami olyasmit akart hogy kék szemű, nem tudom, milyen hajú összeillik-e a zöld szemű, fekete hajúval. Csak kihagyott pár szót. :):):)


Meg, volt még egy olyan, szintén kedvenc, most valamiért azt se sikerült megtalálnom; hogy

Megkaphatom a párom exének dns-ét ? És akkor csak ennyi volt a kérdés; és akkor az első válasz egy kérdés volt, én is ezt írtam volna alá, de már megelőztek, hogy ,,Miért?" :) vagy lehet, hogy úgy kérdezte, hogy ,,megkaphatom én is", nem tudom, pontosan, hogy volt, már nem emlékszem, de valamelyik forma a kettő változat közül. :) Amúgy, valami olyasmire gondolhatott; hogy ha a pasijának volt előtte másik barátnője, akkor belekerül-e az előző barátnő nyála/dns-e --ez nem volt tiszta számomra, hogy csak a nyálra, vagy konkrétan a dns-re gondolt-e; de DNS-t írt mindenképpen. -- az ő szervezetébe.

2022. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!