Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnék ilyen informatik...

Hogyan tudnék ilyen informatikás kompjúteres munkásnak elmenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg segédmunkásként dolgozok. De otthon is mondják, hogy bárcsak elvégeztem volna valami tisztességes diplomát és most irodában dolgoznék, anyámék mondták is, hogy csalódtak bennem, megkérdezték, hogy "mikor lesz már valami normális munkád, ahol öltönyben és nyakkendőben kell lenni?"

Meg sajnos csajom sincs már, meg nem is állok anyagilag úgy, hogy nagyon megengedhessem magamnak. De hallottam meg itt is írták, hogy a pogramozók megkeresnek másfél milliót havonta.


Ezért elhatároztam, hogy kezembe veszem az életem és változtatni fogok!


Elhatároztam megtanulok valami porgamozást.

Egyetemre sajnos nincs pénzem (meg időm se lenne évekig tanulni, mivel valakinek fizetni kell addig a lakbért is, apámék meg csórók). Így marad az autodidakta módszer

Egyszer a kocsmában a haverom azt mondta, hogy ő kizárólag a netről tanult meg mesteri szinten pogramozni. Azt mondta csinált valami appot ami a világ legjobb appja abban a kategóriában. Aszonta Sololearn a neve. Azonnal le is töltöttem. De sajnos már a legelső tutoriál feladatnál elhasaltam. Fél óra után sem tudtam megoldani, mert nem értettem miről van szó.


Jelenleg tudok Word-öt meg egy kicsit Powerpointot porgramozni és tudom a paintet is használni. De kb ennyi.


Nem is értem mik ezek a html, C++, C#, JS, Python stb egy csomó más is volt még. De fogalmam sincs mik ezek, most hallottam először ezekről. Rákantintottam arra, hogy html-t akarok pogramozni. De ilyen zárójelek meg, per jelek voltak meg írta, hogy "title" meg "head" stb Ez akkor olyasmi mint a word programzásban a header meg footer?


Illetve melyik pogramot tanuljam meg ha milliókat akarok keresni? Melyik lesz az amelyiket ha megtanulom akkor dőlni fog a lé és vehetek majd egy hatalmas Mercédeszt meg TagHeuert a sok pénzből?


Valaki segítene? Elmagyarázná hogyan működnek ezek?


De kérlek ne csúfolódjatok, lehetőleg egyszerű magyarázzátok el, hogy megértsem. Mint írtam csak egy segédmunkás vagyok.



2022. márc. 31. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha fent vagy ncoreon szedd le az ujratervezes programot. Nagyon jo alapot ad, pont ezekről van benne szó. Illetve figyeld a neten az újratervezéses nive honlapot, h mikor kezdődik a 3.0 és jelentkezz rá.
2022. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Koszonjuk a kamunkerdest.. :)
2022. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1


Nem vagyok fent az ncoron. Az ilyeb gémeres valami? Mert ilyesmiket, hogy lol meg wow nem szoktam játszani.

2022. márc. 31. 22:05
 4/19 anonim válasza:
95%
Unatkozol mi, fiam?
2022. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2


Nem kamu. Ti irkáljátok itt állandóan, hogy másfél millió keresnek a pogramozók. Miért baj ha én is szeretnék elmenni ennek?

2022. márc. 31. 22:07
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Eleg latvagnyosan jatszod a butat.. kicsit sem atlatszo
2022. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A worldot meg powerpointot már nem kell programozni, a microsoft már leprogramozta😆
2022. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7


Microsoftot hogyan tudok megprogramolni? Illetve a microsoft programolók is jól keresnek?

2022. márc. 31. 22:25
 9/19 A kérdező kommentje:

Miért lett átrakva ez a humorba?

Olyan nehéz elhinni, hogy valaki váloztatni szeretne az életén és sikeres akar lenni?

Vagy szerintetek ebben a korban már ne is csináljak semmit és menjek el felkötni magam?

2022. ápr. 1. 07:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább újságoknál kopogtass ezzel az írással, szatírának talán jó lesz.
2022. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!