Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftvertesztelői állást...

Szoftvertesztelői állást könnyen találtok?

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy 40 órás kurzust mint szoftvertesztelő, már mimdenhova jelentkeztem amit lehet neten találni, de semmi visszajelzés, mi ennek az oka? Hogy kezdő vagyok? Vagy hogy nincs egyetemi végzettség? Nem vagyok szimpatikus? Vagy egyszerűen csak semmibenéznek egy ilyen gyorstalpalót??

2022. márc. 19. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen kell az a diploma bizony. De ahova felvennének anélkül, ott komoly kell letenni az asztalra.
2022. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem er egy 40 oras kurzus, meg teszteloi vonalon sem.
2022. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatot várnak el mindenhol. Az egyetem ad valamennyit, de az is kevés, diplomások hasalnak el beugró teszteken, ami amúgy tök alapvető. A gyorstalpaló viszont nem ad, amellett vállannod kell szabadúszóként projekteket, vagy hobbiprojekteket kell demózni, azzal tudsz tapasztalatot szerezni.
2022. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A jól fizető cégeknek diploma kell.
2022. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a zöld pipa mindenkinek.:)


Mit jelent az konkrétan hogy szabadúszó? És hol vállalhatok projektet?

Mit értesz azalatt hogy hobbiprojektet demózni? Illetve hol tehezem ezt meg.



Az oktatónk azt mondta hogy annyira hiány van tesztelőből hogy azonnal felvesznek bárhová, 249 ezer volt a 40 óra. 2 hónap alatt egy visszajelzést sem kaptam, pedig mindenhová jelentkeztem, és nem is vagyok rossz megjelenésű szerintem. 25 évesen még itt tartok hogy egy rendes szakmám sincs, ezek a gyorstalpalók csak hazudoznak, az anyaságot el is felejthetem eddig.

2022. márc. 19. 10:50
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Lehet nem jó az önéletrajzod. Ha átküldöd privátban, szívesen megnézem. Tény, hogy egy 40 órás kurzus az nem valami sok, napi 8 órával számolva az csak egy hét!
2022. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Friss diplomás/intern/junior pozikat pályázz meg, de vedd figyelmbe, hogy hátrányból indulsz, egy diplomással szemben.

Angol nyelvtudás megvan?

Amúgy ne hagyd abba, ha bekerülsz, értelmes vagy és hajlandó vagy fejlődni, akkor egyre könnyebb lesz.

2022. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
40 óra semmi. A szó legszorosabb értelmében.
2022. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyorstalpalók csak az emberek átverésre vannak. Max annak jó, aki már tanult komolyabban és csak memória frissítést akar.
2022. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5 hétig tartott. Azt mondták a 40 óra bőven elegendő, meg hogy sok embert tanfolyam nélkül is felvesznek betanított tesztelőnek min 400 ezer fizuval annyira hiány van tesztelőből. Meg hogy 6-800 ezreket keres az átlag.
2022. márc. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!