Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ráz meg a számítógépem...

Miért ráz meg a számítógépem az irodámban?

Figyelt kérdés

Informatikus vagyok, Budapesten egy irodában. A nevét nem fogom leírni, mert senkire nem tartozik rá, hogy hol dolgozom. Legyen annyi elég, hogy a munkaidőm reggel 6-kor kezdődik, és délután 4-kor ér véget. Az irodában a munkatársaimmal dolgozok. Fontos irodai, és számítástechnikai munkát végzek, de az áramhoz nem értek. Az épületben található 7 iroda minden elemelten. (3 emelet található.)

Van lift szóval lépcsőznöm sem kell, mert a 2. emeleten végzem a munkámat. Nagyon örülök, mert most helyeztek át, előreléptettek egy nagyon, szebb szép fehér falú irodába, mely körülbelül 120 négyzetméteres. A falak fehérek, és egy fekete érdes tapéta van rajta, ami nagyon tetszik de a boltokban nem találtam sehol.

Ugye akkor van a számítógépen az asztalom alatt, nem tudom hogy ez befolyásolja a működést, de mindig amikor be próbálom kapcsolni a számítógépet, megráz de csak egy kicsit nem nagyon a piros gombja. Próbáltam meg csinálni de nem értek ezekhez a számítógépekhez, én csak a programokhoz. A számítógép csatlalkoztatva van a konnektorba szóval van benne áram. Be is indul. Le szedtem az oldalát hogy jobban szellőzzön de fújta a lábamra a levegőt így visszaraktam. De csak neki támasztottam a számítógép oldalát mert nekem nincsem csavarhúzóm.

Mi lehet a baj?



2022. máj. 3. 12:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nekem meg sípol az asztali gépem jack csatlakozója, ha megy a légkondi, de csak akkor. Kicsit meg szoktam dönteni a lábammal, hogy ne érjen hozzá teljesen a padlóhoz, és akkor abbahagyja :)
2022. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Sokaknál a falon van a klíma így kicsit nehézkes lábbal megérinteni.. :)
2022. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

"mert nekem nincsem csavarhúzóm."


Benne felejtetted a gépben, azért ráz. Nem írta a gép, hogy új hardvert talált?

2022. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok belekötve a hálózatba, vagy mit írt a kedves válaszoló.
2022. máj. 3. 16:19
 15/35 anonim ***** válasza:
Jó, hívj ki egy villanyszerelőt.
2022. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Rendben. Holnap az lesz, mert amint írtam ma már nem dolgozom. Szerencsére nem lakok messze az irodától, ezért nem kell annyira korán kelnem. 3 utcára lakom az irodától.
2022. máj. 3. 16:55
 17/35 anonim válasza:
16: Szerintem ne foglalkozz a kérdéseddel, mert nem leszel sokáig informatikus ilyen tudással. :)
2022. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

4 éve informatikus vagyok, ezért léptettek elő. Informatikai nyelvből kaptam szakmai elismerést.


Ol pic at sec at aw excel ##

2022. máj. 3. 17:59
 19/35 anonim ***** válasza:
Max a titkárnők Excel-eznek :)
2022. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Papírom is van az eszemről.
2022. máj. 3. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!