Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy Bruce Wayne miatt...

Lehet hogy Bruce Wayne miatt van koronavírus? Most nézem a Batmanus 2022-t és elég gyanús. Pizsiben maszkáló kattos arc aki egy devnevérszaros pincében él.

Figyelt kérdés
Úgy tudom valahol a 7. kerületben lakik. Ki kéne faggatni a témáról.
2022. máj. 5. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem van olyan közveszélyes a csávó mint az az Arthor standupos csávó. Sőt durvább. Ő csak viccesnek képzeli magát, Bruce viszont denevérnek. Csak le ne pottyanjon valahonnan.
2022. máj. 5. 22:04
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy megdugnátok a Denevérembert ha ti is részegek lennétek? De ne véresen, használjatok síkosítót
2022. máj. 5. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
"Fürgyön le Bruce."-"Nem érdekel Alfred." Bruce szereti ha büdös a p....
2022. máj. 5. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Jóvvan szarjatok le. Akkor nézem az asszonnyal ezt a fost. Közben iszom a 0 válaszra. Pedig fontos kérdést tettem fel.
2022. máj. 5. 22:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Még csak nem is vicces film. :-(
2022. máj. 5. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2022. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már többet beszélgettünk mint aaz asszonnyal összesen az elmúlt fél évben. :-)
2022. máj. 6. 21:53
 8/8 A kérdező kommentje:
VALAKI ÖJJÖN MÁN LE!! Fáj a lét geccci
2022. máj. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!