Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek melyikük győzne...

Szerintetek melyikük győzne és miért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy vékony, nyálas anorexiás meleg emós csávó ( [link] és egy dagadt monitorfejű teljesen kocka számítógép függő csávó ( [link]

egy taekwondo ( http://www.youtube.com/watch?v=GI1Vwnu4qto) meccsen megverekszik egymással, persze mindenféle védőfelszerelés nélkül. Melyikük győzne? Indokot is kérek.


2010. szept. 17. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De ezt akkor sem jelentheted ki, hogy siralmasak, meg szánalmasak. Mondtál egy példát, oké. Nekem van egy emo ismerősöm, és ő nem olyan, mint azt ti egyből gondolnátok. Teste átlagos felépítésű, nem sír állandóan, nincsenek öngyilkos hajlamai. Egyszerűen szereti azt a zenét, öltözködési stílust. Amióta őt ismerem már én is másként gondolok rájuk. Előtte inkább nem volt véleményem, ők is olyanok, mint a rockerek, metálosok, punkok, diszkósok, vagy akármi egyéb. Nagyszerű ember, és nem úgy tekintek rá, mint egy emora. Ő is csak egy ember, egy barát, semmit sem változtat a stílusa a személyiségén. Én nem általánosítok. Véleményt nem alkotok egy rétegről sem, mert felesleges, minden egyén más. Semmivel sem több, vagy kevesebb azért, mert emo.
2010. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na most amit te mondtál az is csak egy példa. Én elhiszem, hogy van közöttük normális is, DE kevés. A legtöbb igen is szánalmas! Nem véletlenül örvendenek az emok közutálatnak. Érdekes a többi stílus képviselőit (rocker, diszkós, goth, punk, ..stb.) nem cseszegetik, az emokat viszont igen, ez azért nem véletlen. Bár szerintem is hülyeség elítélni egy embert a zenei ízlése/stílusa végett, ez a te igazad, aláírom. De a legtöbb emot nem a zene végett ítélik el, hanem az antiszociális viselkedésük és az ízléstelen kinézetük, valamint az ostoba gondolkodásuk végett. Mondom, én elhiszem, hogy van közöttük normális, de a legtöbb az egy nyálas, kezdő homokos, nyámnyila gyökér.
2010. szept. 26. 21:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy miért örvendenek ekkora közutálatnak. Szerintem ma már inkább divat lett utálni. Sokszor azért gondolkodnak így róluk megalapozatlanul, mert a média, és a tömeg azt mondja. Nekem a diszkósok nem szimpatikusak, és szerintem okkal. Ízléstelen inézet- kinek mi. Amúgy is ugye nem külső alapján alkotunk véleményt, és persze "Ne ítélj, hogy ne ítéltess". Aszociális viselkedés, ostoba gondolkodás- A legtöbb a nevelésen múlik. Ha ezek az emberek goth vagy akármilyen ruhában lennének, attól még ugyanúgy viselkednének, de az már nem lenne probléma? Attól, hogy így néznek ki, a személyiségük nem változik. A legtöbb fiatal amúgy is most "divat tinipcsa". Az ostobaság meg hülyeség-elég sok ért a művészetekhez, és értelmesek. Persze vannak, akik csak a divatot követik, de nem miattuk kellene elítélni az egész réteget. És mint mondtam, ők ilyen emberek, akárhogyan is öltöznének. Sajnos sokaknak az emoról ilyen Hoolie Scene félék jutnak eszükbe(aki nem is emo), és így általánosítanak... Az utolsó mondatodra nem reagálnék.
2010. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na ja, az igaz, hogy a média elég erősen befolyásol! Hiszen a legtöbb általad említett "divat tinip*csa" azért ilyen ostoba mert a Viva tv és a tinimagazinok átmossák az agyukat, ilyenkor a beképzelt nagypofájú 13-17 tinilánykák rohadt menő nagylányoknak hiszik magukat. De az emo-val azért más a helyzet, az hogy valami közutálatnak örvend az nem véletlen, én is tudom, hogy ma már divat lett utálni vmit/vkit, de ezt az emok nagyobb részben maguknak köszönhetik, mert az itteni emok nem azok a csendben sarokban pityergő félénk visszahúzódó egyének, hanem nagypofájú beképzelt újgazdag csírák akik arról sírnak, hogy nem fogadják el őket. Papolnak a toleranciáról az empátiáról miközben ők sem jobbak. Az emok saját magukat sajnáltatják miközben a legtöbbnek igen könnyű az élete, anyuci apuci megveszi neki a drága Converse tornacipőt és a rózsaszín HelloKitty-s pólót, DE ők sírnak, hogy szar az élet! Ez abszurd, és álszent dolog, ami párosul a beképzeltséggel. A legtöbb emós tinip*na mutogatja a "bugyiba tükör előtt pózolok" fotóit a Myvip-en, ha meg kapnak egy pofont vagy egy hajtépést egy másik csajtól akkor mindjárt sírunk és "öngyi" akarok lenni, meg hogy miért nem lehet elfogadni a másságot. Na meg a dumájuk: "cijja, cukcsi, pusszancs, szeretlek SP, Tokio Hotel 4 ever, láwcsi"- Ezek a nyálas dedós gügyögő beszédstílus. Hidd el van miért jogosan lenézni őket!
2010. szept. 26. 23:10
 15/17 anonim ***** válasza:

A kocka tanul verekedni a sok játékból, na meg azért van tehetsége egy alapból daginak is:

http://www.youtube.com/watch?v=F9LEQoqnCrQ

2010. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nah most lehet,hogy én keveredtem rossz oldalra..de mintha nem egy anti emo oldal lenne:S

Mindenkinek van véleménye oké de akkor ne a humor kategoriába tedd már kérlek szépen...

2010. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem anti emo oldal, csak az egyik válaszolóval elbeszélgettünk erről.
2010. szept. 27. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!