Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit jelent amikor mondják...

Mit jelent amikor mondják hogy ha valaki apja elment tejért, az nem jó?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem jó, ha mondjuk Kanadába ment tejert gyalog.
2022. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem nagyon értem, hogy mit is szeretnél pláne a kategóriát nézve. Hogy most erre vársz egy viccet?? Vagy arra egy magyarázatot, hogy mikor pl havernak meséled, hogy faterod elment tejért és rávágja, hogy nem jó?? Szóval egy viccet vársz vagy egy rossz viccre magyarázatot.


Magyarázat, hogy ugye vannak ezek a tipikus szövegek, hogy "apa azt mondta elmegy tejért/cigiért és azóta nem láttuk", szóval lelépett, ott hagyta a családot.


Ha vicc kell akkor #1 mondott.

2022. jún. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MDaniel98 ***** válasza:
52%
Azt jelenti, hogy otthagyta a családját.
2022. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# Végre egy normális válasz.
2022. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy otthagyta a családját csak ezt miért pont arra mondják hogyha tejért ment el?
2022. jún. 6. 11:05
 6/8 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem az USA-ban szokott ez előfordulni, hogy az apa lelép, de ezt nem mondja meg a családjának, csak mond valami kifogást, pl.: hogy elmegy a boltba - és soha nem tér vissza.
2022. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Budapesten is egy rokonuk vasárnap lement cigiért és xxx év múlva Johannesburgból jelentkezett.
2022. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 7. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!