Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elment a hangom, azt mondják...

Elment a hangom, azt mondják ha erőltetem baj lehet belőle. Milyen baj?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel arra keltem hogy semmi hangom nincs, csak suttogni tudtam, ez volt hétfőn is.. Kedden már néha néha volt valami rekedt hangom, de ha erőltettem akkor se tudtam végig mondani egy szót úgy hogy ne menjen el közben a hangom..

És ha sokáig erőltettem akkor pl egy óra múlva megint nem volt semmi hangom..

Aztán ma is ez van.. Amikor a haveromnal beszélgettem volt egy kevés hangom fél óra múlva amikor pszichológusnal voltam megint semmi hangom nem volt, csak suttogni tudtam...

Kezd már nagyon idegesíteni mert telefonálni sem tudok pedig állást keresek és egy csomó munkát telefonon tudok meg pályázni...

Kérdés hogy mi tenne jót a hahangomnak, mennyi idő után jön vissza. Ti is voltatok már így? És amúgy miért szokták azt mondani az emberek hogy ilyenkor nem szabad erőltetni??


2017. dec. 13. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Bevérezhet a torkod. Ez hangszálgyulladás, pihenj, igyál sok meleg teát, nagyjából egy hét alatt elmúlik. Jobbulást!
2017. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!