Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem értik a gyakoris...

Miért nem értik a gyakoris humort az emberek?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésnél van, hogy egy láthatóan humoros kérdésnek a kérdezőjét lehumortalanozzák, de hát ez a humor kategória, nyilvánvalóan poénosak akarnak lenni!


Bocs, ha nem fogalmaztam jól



2022. jún. 28. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
"poénosak akarnak lenni" - talán azért humortalanozzák le a "kérdés" kiíróját, mert nem sikerül neki poénosnak lenni?
2022. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
mert konkrétan sírni lehetne az erőltetett "humoron"... :-D
2022. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki más dolgokat tart viccesnek. Lehet, hogy amin például én nevetek, az mások szerint nem lenne humoros, vagy pedig fordítva.

Ilyen esetben szerintem felesleges lehurrogni a kérdés kiíróját, hogy nem vicces, amit kitalált. Egyszerűbb csak tovább görgetni és valami számunkra érdekesebb témát keresni.

2022. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

"hát ez a humor kategória, nyilvánvalóan poénosak akarnak lenni"

Ha nem sikerül, nem azok. Erről még nem hallottál? A humor nem akarat kérdése.


"Miért nem értik a gyakoris humort az emberek?"

Mi az a gyakoris humor?

2022. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a humor sok formájára vevő vagyok. Szeretem a fárasztó vicceket, a rasszista/sztereotípiás vicceket, a fekete humort, az erotikus poénokat is. Meg tényleg sok mindent. Nagyon gagyi poénokon is tudok fél percig is haldokolva nevetni. De itt tényleg sok az olyan "poénnak" szánt nagyon eröltetett valami, ami még az én szintem se üti meg. Pedig tényleg nagyon alacsonyan van nálam a léc és tényleg a poénok számos formájára vevő vagyok. De itt sokan annyira viccesek, mint rádión keresztül egy pantomimes.
2022. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Rengeteg ostoba, buta, iskolázatlan majom van.

Ahhoz pedig, hogy egy normális viccet megérts, kell egy kis intelligencia. A majmoknak meg olyan nincs. Nem is vót.

Meg amikor ez a majom ráadásul még funkcionális anfabéta is, akkor van csak a baj.

Elolvassa, megért belőle 2 névelőt és megsértődik, aztán megy a jelentgetés, pirosozás, anyázás.

2022. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. Írok akkor most egy viccet.

Ha Putyin beleszarna a zoknimba, megforgatná a feje fölött, akkor az orosz rulet?

Másik: Ha van könyvelő, akkor van könyvitó is?

Ezeket most rögtönöztem, de az én intellektusom kevés hozzá.

Te jót nevettél ezeken?

2022. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

#7


#5 vagyok, az orosz rulettes nekem nagyot ütött 😂😂😂 Tényleg szerintem 1 óra múlva is fogok rajta mosolyogni. Nekem egy ilyen poén bőven elég és ez még nem is az alsó szint számomra.

2022. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Vagy nem a humor kategóriába tette a kérdést, hanem valamelyik komoly kategóriába, ott érkezett pár hurrogós válasz, aztán a moderátorok áttették a humor kategóriába.
2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Azért szögezzük le!

Mindig is a hülyék voltak, vannak, lesznek többen!

Tehát azok kevesebben vannak, akik a bújtatott, morbid, stb. humort is megértik. Egyébként amiket itt olvastam nem túl vastag viccek. A féreírásokról nem is beszélve!

De dicsérem az igyekezetet!

Éljen a jó humor!

2022. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!