Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha herén csíp egy szúnyog és...

Ha herén csíp egy szúnyog és átrepül egy nőre és őt is megcsípí, akkor lehet gyereke tőlem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 23:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez most jól sikerült, nevettem.
2022. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
Ez elég valószínűtlen. A szúnyog a vért szereti, és nem a spermát. 😅
2022. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, te mennyi idős lehetsz, ha azt hiszed, hogy a vérből születik a gyerek...
2022. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

#3

Szerintem vissza van maradva agyilag, szegény.

2022. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Persze. Ha a puniját csípi meg, akkor természetesen gyerek lesz, ha a száját, az olyan, mintha lecummantott volna.
2022. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Tök reális, hogy kiszívja a herédből a spermát, aztán berepül a csajnak és befecskendezi.
2022. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
#6 Ráadásul pontosan azt az egy életképes spermát választja ki, amiből gyerek is lehet :D
2022. szept. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a szúnyog lesz terhes.
2022. szept. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de ha a szúnyog belekövül egy borostyánba, akkor párezer év múlva klónoznak téged.
2022. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen, mert nagy huncutok a méhecskék, direkt erre utaznak, amit sok-sok paradicsom és paprika termése is bizonyít, imádnak mindent megtermékenyíteni, aztán csak elégedetten dörzsölik a szárnyaikat.

Ugyanúgy, ahogy az orvosi piócák használata sem sarlatánság, a babát akaróknak célszerű igénybe venni a méhecskék segítségét.

Csak nem szabad betakarózni, ahogy szeretkezés után heverésztek meztelenül egymás mellett és előveszed a szárnyas kis Cupidót, bár egyesek szerint piszkosul fáj, amikor a méhecske döfködni kezd ide-oda, de mégis érdemes minden párnak kipróbálni, mert ugye biztos, ami biztos és azt sem szabad elfelejteni, mekkora élvezetben lesz része a pacáknak, amikor majd a fél méteresre dagadt tökei lelohadnak és újra tud majd menni, mászkálni, bár erre az esetek többségében cirka fél évet várni kell.

2022. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!