Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tehetnék az alábbi esetben?

Mit tehetnék az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az autóm jobb oldalsó indexbúrájában már csak féig van az indexfolyadék. Után lehet valahogy tölteni, vagy mindenképp cserés? A másik problélám pedig az, hogy a kiegyenlítő tartályban szoktam reggelente kávét főzni a szerekőm javaslatára, viszont nem igazán ízlik. Lehet valamilyen összefüggés a 2 jelenség között?

2022. okt. 1. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van összefüggés. A kávé azért nem sikerül, mert nem a megfelelő hőfokon fő le a kiegyenlítő tartályban, hiszen reggel készíted, mielőtt mennél a kocsival, így hideg az egész.

Az a megoldás, hogy az indexbúrába gázolajat is kell tölteni. Mivel reggel még sötét van, jó ha az ember öngyújtóval világít közben.

Nem vagyok autószerelő, nem tudom pontosan miért meg hogyan, de többé nem lesz gondod a kávéval, az biztos.

2022. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg szoktam várni az üzemi hőmérsékletet hiszen a darált kávét a fémforgácsos motorolaj helyettesíti(ez gyárilag ilyen), mindez a pollenszűrőn átvezetve. Én sem vagyok autószerelő, de szerintem a benzin ideálisabb lenne az indexfolyadékhoz, mivel áttetszőbb a színe. Egyébként az öngyújtós ötlet kifejezetten tetszik, ezúton is köszönöm!😅
2022. okt. 1. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!